Wiosenny Turniej "pingla" IPA w Szczecinie - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Wiosenny Turniej "pingla" IPA w Szczecinie

Data publikacji 22.05.2012

Region IPA Straż Graniczna - Szczecin w pięknej hali "Bene Sport Centrum" zorganizował Turniej Tenisa Stołowego IPA. Na imprezę przybyli zawodnicy wyposażeni w profesjonalny sprzęt do gry, pozostałym zapewniono sprzęt do przeprowadzenia rozgrywek. Przygotowanie hali i organizacja przebiegu zawodów przeprowadzona była perfekcyjnie przez zespół centrum sportowego pod kierownictwem Pana Rafała Jakackiego. Wykorzystanie możliwości komputera umożliwiało sprawne losowania i podsumowywanie rozgrywek.

Uczestnicy turnieju z zapałem i dużym zaangażowaniem rozgrywali mecze. Uzgodniono, że rozgrywka prowadzona będzie do 3 setów. Mecz finałowy zawodnicy chcieli rozegrać do 5 setów. 

W rozgrywkach uczestniczyła jedna zawodniczka -  Halinka, która dzielnie stawiała czoła facetom. Przybyli z zawodnikami kibice aktywnie dopingowali zawodników w walce o puchar. Można było skorzystać z sauny i baru wyposażonego w napoje, owoce i kanapki. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajął Andrzej Wrzesiński z IPA - Poznań, drugie Dariusz Boruczyński, trzecie Dariusz Michalski - obaj z IPA - Szczecin.
Po rozgrywkach wszyscy zgromadzili się na tarasie centrum, gdzie czekał już grill. Przygotowane potrawy smakowały i szybko znikały z rusztu. Podczas biesiady zostały wręczone medale dla trzech pierwszych laureatów, natomiast puchar otrzymał zwycięzca turnieju. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy uczestnictwa i gadżety propagujące turystykę po ziemi szczecińskiej.
Servo Per Amikeco !!!

Autor: Mirosław Dombrowski – Przewodniczący Regionu IPA Straż Graniczna
zdjęcia: Paweł Lubowicz – Region IPA – Stargard Szczeciński
 

Powrót na górę strony