„POMOC PRZEZ PRZYJAŹŃ” - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

„POMOC PRZEZ PRZYJAŹŃ”

Data publikacji 14.03.2017

„POMOC PRZEZ PRZYJAŹŃ” -koncert charytatywny na rzecz chorej na raka Marty Jezior, żony policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Pile, zagrał w czwartek zespół Avans Blues.

W ubiegłym tygodniu na deskach pilskiej Sceny zagrał Awans Blues. Szczytny cel oraz zaangażowanie wielu osób przyniosło bardzo pozytywny efekt. Koncert charytatywny wspierający Martę Jezior, żonę policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Pile odbył się przy zaangażowaniu wielu osób ze Szkoły Policji w Pile, NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile i Komendzie Powiatowej Policji w Pile, strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz szkolny region IPA.

 Nadrzędnym celem była chęć pomocy Marcie. W czasie koncertu zbierano środki  finansowe, które nie pochodziły tylko i wyłącznie od kolegów pracującego w pilskiej jednostce policjanta, ale również od naszych przyjaciół strażaków oraz słuchaczy i pracowników Szkoły Policji w Pile. Na koncercie nie zabrakło policjantów z obu pilskich jednostek, słuchaczy pilskiej Szkoły, a także mundurowych reprezentujących Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej. Motto Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji „Pomoc poprzez przyjaźń” jest fundamentem naszej działalności, w związku z tym, że cel był szczytny,  serca uczestników skore do pomocy zebrano kwotę przekraczającą 10 000 złotych, które zostaną przekazane na leczenie Marty.

 

Przypomnijmy, że Marta Jezior o chorobie dowiedziała się krótko po zajściu w ciążę. Pomóc Marcie można przekazując środki finansowe na jej rzecz za pośrednictwem strony https://pomagam.pl/MartaPilanka .

 

autor: Sebastian Wegner

Powrót na górę strony