STARY PRADZIAD I NASZE MŁODE PANIE…czyli Region IPA Jastrzębie, Dzień Kobiet i narty! - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

STARY PRADZIAD I NASZE MŁODE PANIE…czyli Region IPA Jastrzębie, Dzień Kobiet i narty!

Właśnie Dzień Kobiet był doskonałą okazją, aby po raz kolejny zaprosić nasze Żony i Dziewczyny na sympatyczne spotkanie w gronie znajomych z naszego Regionu. Tak więc w sobotę 11 marca wyruszyliśmy w kierunku znanej nam już góry Pradziad w Czechach.

Wszystkie Panie z okazji swojego święta otrzymały drobny, aczkolwiek uroczy i praktyczny souvenir, za co w ramach rewanżu panowie zostali poczęstowani symbolicznym drinkiem. No dobra, symboli było, powiedzmy, kilka…. Pobyć wspólnie, razem, spotkać się, porozmawiać, a przy okazji spędzić czas na świeżym powietrzu, no i zażyć nieco ruchu – to była nasza dewiza na ten dzień. Nasz znajomy Pradziad spełniał wszystkie te oczekiwania. Może nie są to francuskie czy włoskie szczyty, ale cudownie ośnieżone choinki, śliczne formy śnieżne wspaniałych konstruktorów – śniegu, mrozu i wiatru stwarzają naprawdę bajkową atmosferę wokół narciarskich tras. No i te półtora metra prawdziwego, naturalnego śniegu! Nawet ci, którzy nie zjeżdżali, mieli swoje atrakcje, jak choćby „osobiste” spotkanie z Pradziadem i możliwość pociągnięcia go za siwą brodę. Po kilku godzinach białego szaleństwa – oczywiście z przerwą na kawę czy piwko – zrelaksowani, z odświeżonymi płucami, lekko zmęczonymi nogami, ale cali, zdrowi i zadowoleni, no i uwiecznieni na tradycyjnym, pamiątkowym zdjęciu z naszym firmowym banerem, zjechaliśmy z góry, aby zawitać do sympatycznej czeskiej gospody na pyszny obiad. Dobry posiłek i kolejny toast „Za zdrowie Pań!” dopełnił dzieła….

Droga powrotna minęła bardzo szybko. Pan Zbyszek dowiózł nas sprawnie i bezpiecznie do domu i tak zakończyły się nasze obchody Dnia Kobiet. Wierzymy, że wszyscy wrócili zadowoleni i gotowi na kolejną eskapadę! W końcu wiosna coraz bliżej, więc majówki, majówki…. Zapraszamy na kolejne spotkania!

Tekst: Jacek Ibron

Zdjęcia: Mariusz Wulczyński

Powrót na górę strony