Śląski kwartalnik IPA FUN jest już w drodze do skrzynek pocztowych naszych Członków! - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Śląski kwartalnik IPA FUN jest już w drodze do skrzynek pocztowych naszych Członków!

Data publikacji 08.05.2017

Ten rok rozpoczął się od nagrodzenia naszej grupy wojewódzkiej za wyróżniającą się działalność w 2016 roku. To już kolejne wyróżnienie które odebrałem z rąk Prezydenta Sekcji Polskiej IPA. Ta nagroda nie byłoby osiągalna bez udziału naszych Regionów i ich liderów za co serdecznie im dziękuje! Jestem przekonany że w przyszłym roku nasza społeczność IPA będzie również w krajowej czołówce laureatów.

Tegoroczną działalność zainaugurowaliśmy III Balem Karnawałowym IPA Śląsk, który tym razem odbył się w Pałacu w Koszęcinie. Wydarzenie to symboliczne zamknięcie i podsumowanie roku poprzedniego oraz rozpoczęcie zbiórki 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych i planowanych projektów. Szeroką relację z tego wydarzenia znajdziecie w tym wydaniu kwartalnika.

Wiosna tego roku zaowocowała tez wywiadem o śląskiej grupie wojewódzkiej w poczytnym śląskim kwartalniku Silesia B&L (nr28) który kierowany jest do ludzi biznesu, polityków, osób młodych i kreatywnych, jak również chłonnych wiedzy. Zachęcam do lektury na stronach wydawcy www.silesiabl.pl (karty52-55)

 

Na łamach IPA FUN tradycyjnie znajdziecie stałe kolumny i tak:

 

Na początek w kolumnie „POWIINI TEGO ZABRONIĆ” druga część sensacyjnej opowieści ze świeżo odtajnionych archiwów o Libanie, czekach bankowych i Służbie Bezpieczeństwa.
Na krześle do artykułu PREZSŁUCHANIE zasiadł polski kucharz, działacz sportowy, samorządowiec, uczestnik reality show Big Brother, prezenter programów telewizyjnych, menager projektu wydawniczego Silesia B&L oraz twórca eventów golfowych Klaudiusz SEVKOWIC.
EKO kolumna poświęcona została w całości problemowi, który dotyka całego kraju tj smogu.
KULINARNE SHOW tym razem wprost z kuchni Hotelu Klimczok w Szczyrku gdzie szef kuchni zdradzi trochę swych tajemnic.
Natomiast Hyde(i)PARK bardzo poważnie o kierunkach w których zmierza służba w mundurze i czy warto ja wybierać.

 

Mam nadzieję że lektura tego wydani IPA FUN pobudzi do działania i pomoże w łagodnym przejściu „wiosennego zmęczenia”!

 

Życzę miłej lektury

Paweł Pasternak

www.ipa-katowice.org

www.ipa-fun.pl

Powrót na górę strony