IPA Poznań na Halowym Turnieju Piłki Nożnej Konwojówka 2017 - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

IPA Poznań na Halowym Turnieju Piłki Nożnej Konwojówka 2017

W dniu 8 kwietnia 2017 roku drużyna IPA Poznań wzięła po raz kolejny udział w rozgrywkach Halowego Turnieju Piłki Nożnej Konwojówka 2017, który odbył się we wspaniałej hali w Grodzisku Wlkp.

 

W Turnieju wzięło udział 15 drużyn, w tym po raz pierwszy Drużyna Kobiet KWP w Poznaniu, rozlosowanych w 4 grupach. Z każdej grupy do dalszych rozgrywek wchodziły 2 drużyny. Nasza drużyna została rozlosowana do grupy wraz z Drużyną Kobiet, KPP w Gostyniu oraz reprezentacja Banku PKO BP. Po 3 zwycięstwach i kompletem 9 pkt. Przyszedł czas na mecz ćwierćfinałowy z drużyną Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wlkp. Zakończony zwycięstwem i awansem do półfinału.

W półfinale spotkanie z KPP Turek zakończone w regulaminowym czasie wynikiem 0:0 i o dalszym awansie decydowały rzuty karne. Po 3 kolejnych strzałach wynik 2:2 i gramy dalej. Tutaj po raz kolejny popisał się nasz bramkarz Maciej Lubczyński, który wspaniale obronił rzut karny naszych przeciwników i gramy w finale z KPP Gostyń.

Mecz finałowy to wspaniały popis naszych zawodników z trudnym przeciwnikiem, ale nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania i wygrali mecz 2:0 oraz cały Turniej!!!

Na podkreślenie zasługuje również fakt, że reprezentanci IPA Poznań zdobyli również tytuły:

Najlepszy Strzelec – Łukasz Czarnych / 8 goli /

Najlepszy Bramkarz – Maciej Lubczyński

Wspaniały Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasza Trawińskiego trafił w  ręce zawodników IPA Poznań, którym serdecznie gratulujemy !!

Skład reprezentacji IPA Poznań.

Maciej Lubczyński / bramkarz /
Michał Bartkowiak
Tomasz Jagłowski
Arkadiusz Korcz
Marcin Kaptur
Paweł Dębski
Łukasz Czarnuch
Tomasz Maciejewski
Krzysztof Zastróżny
Robert Mak / trener /

 

Tekt i foto – Witold Drzażdżyński / IPA Poznań /

Powrót na górę strony