TENIS STOŁOWY IPA 2017 W SZCZECINIE - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

TENIS STOŁOWY IPA 2017 W SZCZECINIE

Jak co roku, w dniu 20. maja 2017 r. w klubie sportowym Bene Sport w Szczecinie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa ZGW IPA. Organizatorem Turnieju był Region IPA Straż Graniczna Szczecin.

Po zaciętej, ale sportowej walce,  w grupie kobiet pierwsze miejsce  i puchar zdobyła kol. Bożena Świątczak z Regionu IPA Stargard. W grupie mężczyzn 1. miejsce i puchar zdobył kol. Przemysław Andrzejewski też z Regionu IPA Stargard.

 Po zakończeniu rozgrywek, na tarasie klubu, odbyło się uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów zwycięzcom turnieju. Następnie w miłej i rodzinnej atmosferze zasiedliśmy do stołu, aby odpocząć, porozmawiać i posilić się po trudach sportowej walki. Było jedzenie z grilla,       napoje i własnego wypieku ciasto z rabarbarem. Uczestnicy Turnieju rozjechali się wieczorem do swoich domów, ale już niedługo znowu spotkamy się na kolejnej ipowskiej imprezie lub wycieczce. Wszystkich osobom uczestniczącym w Turnieju serdecznie dziękuję, a zwycięzcom składam gratulacje. Servo Per Amikeco !!!

 

                                                                                         kol. Krystyna Majunka

                                                                  Przewodnicząca Regionu IPA Straż Graniczna w Szczecinie

 

 

 

 

 Zdjęcia: kol. Krzysztof Wachowicz IPA SG - Szczecin

Powrót na górę strony