POLICJANTKA Z ŁASKU MISTRZYNIĄ W KULTURYSTYCE I FITNESS - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

POLICJANTKA Z ŁASKU MISTRZYNIĄ W KULTURYSTYCE I FITNESS

Nasza koleżanka, przewodnicząca Regionu IPA Łask ŁGW została Mistrzynią Polski w Kulturystyce i Fitness federacji WPF. Zachęcamy do przeczytania jej relacji z zawodów i przygotowań do występów

To były najbardziej zwariowane tygodnie: praca, treningi, konsultacje z Trenerem i nieustające pytanie-czy zdążę ze wszystkim, czy forma będzie wystarczająca, czy to aby na pewno dobry pomysł... przecież miałam debiutować dopiero za rok! Do ostatniej chwili tegoroczne starty na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness zarówno te w Radomiu, jak i w Białobrzegach stały pod wielkim znakiem zapytania... Jednak udało się!!!
Pierwszy start i wicemistrzostwo oraz brązowy medal.. Forma nie taka, jak bym chciała, ale wróciłam szczęśliwa i zmotywowana. Odważyłam się przecież, stanęłam na scenie, a nie było to dla mnie łatwe - zdecydowanie wolę przerzucać żelastwo na siłowni. Tydzień później Białobrzegi i Mistrzostwa Polski Federacji WPF. Zupełnie inna ja, z większym luzem, z uśmiechem, świetnie się bawiłam na scenie... Potem ogłoszenie wyników i... ZŁOTO!!!! Nie mogę w to do tej pory uwierzyć. To co działo się potem przeszło moje najśmielsze oczekiwania...
Otrzymałam bowiem powołanie do Kadry Polski na Mistrzostwa Europy Federacji NABBA/WFF, rozgrywanych 10 czerwca na Litwie, a po MP w Białobrzegach powołanie do Kadry Polski na ME Federacji WPF w Siedlcach!!! Adrenalina wciąż w żyłach, nowy plan wdrażany podczas treningów, chłodna kalkulacja i konsultacje z Trenerem. Trzeba było podjąć jakąś decyzję. Emocje powoli opadają i trzeba działać dalej. Jest kolejny cel - Litwa.. 
 Spełniłam jedno z marzeń - o starcie w zawodach... pokonałam własne słabości i obawy :) 
 O zajęciu miejsca na podium nawet nie śmiałam myśleć.. a co dopiero mówić o udziale w Mistrzostwach Europy!!!
Dla sportowca możliwość reprezentowania swojego kraju to najwyższe wyróżnienie i ogromny zaszczyt. Dziękuję władzom federacji Sławomir Jay Jagiełło i Artur Kozłowski za taką szansę. Mam nadzieję godnie reprezentować nasz kraj. Dziękuję przede wszystkim mojemu Trenerowi Tyrran Trener Mateusz Szlęk, który mimo, iż daleko na wygnaniu, to trzyma rękę na pulsie i przeżywa wszystko razem ze mną, jest dla mnie wsparciem i mogę na Niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Plan jest jeden - wyjść w najlepszej formie i zrobić wszystko na co w mojej mocy, by wypaść jak najlepiej.

....Jednak tu marzenia spotykają się z rzeczywistością. Udział w każdych zawodach niestety wiąże się z dużymi kosztami, które zawodnik musi pokryć z własnej kieszeni.. Niestety moje finanse nie wystarczają, a pragnę dalej się rozwijać i spełniać marzenia dlatego poszukuję firm, bądź osób które pomogłyby mi w realizacji moich marzeń i celów. Jeśli jest ktoś chętny pomóc mi w spełnianiu marzeń proszę o kontakt.

Powrót na górę strony