Turniej Tenisa Stołowego w Łodzi - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Turniej Tenisa Stołowego w Łodzi

10 czerwca 2017 roku w nowo odnowionej hali sportowej 22 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzi przy ulicy Przybyszewskiego odbył się turniej tenisa Stołowego „ O PUCHAR LATA”. W zawodach wzięło udział prawie 30 zawodników podzielonych na dwie grupy wiekowe.

Pojedynki rozgrywały się systemem każdy z każdym. Zawodnicy w trakcie turnieju mieli okazje pożywić się kiełbaska z grilla serwowaną przez nauczycieli i członków naszego regionu Po wielu zaciętych walkach wyłoniono zwycięzców: W grupie młodzieżowej do lat 20  zwyciężył KRZYSZTOF SZULC z Gimnazjum nr 37, natomiast w grupie otwartej z bojów zwycięsko wyszedł ADAM MARCZAK ze stowarzyszenia „SKORPION”. Nagrody i puchary zwycięzcom wręczali K-nt Komisariatu VIII Policji nadkom. Arkadiusz Migała, z-ca K-nta Komisariatu I  nadkom. Rafał Rakowiecki oraz dyrektor ZSP nr 22 w Łodzi mgr. Ryszard Kaźmierczak.

Gorące podziękowania dla sponsorów nagród oraz wszystkich osób które pomagały w organizacji turnieju. Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z imprezy.

Powrót na górę strony