Kulkowy zawrót głowy - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Kulkowy zawrót głowy

W słoneczny wtorek tj. 8 sierpnia 2017 roku w lesie przylegającym do miejscowości Serby odbyły się paintballowe rozgrywki pomiędzy członkami IPA Region Głogów.

O godzinie 16:00 razem z paintballglogow.pl rozpoczęliśmy przygotowania do batalii od omówienia wszystkich zasad bezpieczeństwa oraz gry.  Od organizatora każdy odebrał zestaw niezbędny w postaci odpowiedniego stroju, kasku zabezpieczającego twarz, worka kulek i karabinu. Następnie podzieliliśmy się na dwie drużyny – pomarańczową oraz czerwoną. W skład drużyny pomarańczowych weszli gracze z  Głogowa, Polkowic oraz dla zachowania równowagi z Legnicy. W skład drużyny czerwonych weszli tylko panowie z Legnicy. Czy był to sprawiedliwy podział? Raczej nie, aczkolwiek my – pomarańczowi nie oddaliśmy wygranej bez walki. Następnym razem będzie lepiej!!!

Ganiając po lesie, górkach i leżących na terenie bunkrach stoczyliśmy łącznie 4 walki, które zakończyły się wynikiem 3 do 1 dla „czerwonych”. Czerwoni wykazali się sprytem i odpowiednią taktyką. Wygrali. Ale na pewno będzie rewanż ;)

Pomimo licznych otarć, zadrapań i siniaków – uznaję imprezę za udaną. I choć w momencie pisania tego tekstu nadal boli mnie kciuk, w który oberwałam kulką, myślę, że było to super zabawa którą z pewnością powtórzę. Osobiście zapraszam następnym razem większą ilość osób do wyluzowania się na świeżym powietrzu.

A na zakończeniu spotkania przewodniczący Artur Klimczak wręczył nowym członkom legitymacje . Obecnie Region IPA Głogów posiada 150 członków

 

Tekst : Dominika Hucał

Zdjęcia: Uczestnicy

 

Powrót na górę strony