X lat Regionu IPA Włodawa – obchody Jubileuszu w Susznie - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

X lat Regionu IPA Włodawa – obchody Jubileuszu w Susznie

W Susznie k/Włodawy odbyły się obchody X - lecia powstania Regionu IPA Włodawa – w spływie kajakowym i imprezie integracyjnej uczestniczyło 57 osób. Swoją obecnością uroczystość uświetnił Prezes Lubelskiej GW, który wręczył legitymacje i pamiątki zasłużonym członkom IPA oraz przekazał życzenia dla Regionu. Podczas uroczystości 25 osób z naszego Regionu otrzymało certyfikaty i znaczki 10 - letniego stażu w Stowarzyszeniu.

            W tym roku obchodziliśmy X rocznicę działalności Naszego Regionu. Aby uczcić to wydarzenie w dniu 22.07.2017r. w ramach obchodów tej szczególnej okazji zorganizowaliśmy spływ kajakowy malowniczą trasą z Różanki do Kuzawki, po którym nastąpiła część oficjalna. Podczas uroczystości - reprezentujący Sekcję Polską IPA - Wiceprezydent SP IPA i Prezes Lubelskiej GW IPA -  wręczył legitymacje dla Zasłużonych członków IPA Polska – kol. Monice Kowalczyk i kol. Przemysławowi Rola. Jubilaci - członkowie Regionu IPA Włodawa z  10-letnim stażem otrzymali pamiątkowe certyfikaty oraz odznakę 10-cio lecia. Podczas uroczystości głos zabrał  kol. Prezes życząc dalszej aktywności w krzewieniu idei „Servo Per Amikeco”, kol. Krzysztof  Paszkiewicz  - założyciel Regionu IPA Włodawa oraz przedstawiciele poszczególnych grup tematycznych odpowiedzialnych za działalność Regionu.

            Po części oficjalnej – jak przystało na urodziny na miejsce imprezy wjechał tort i po odśpiewaniu „sto lat”:  rozpoczęła się impreza integracyjna, która trwała niemal do białego rana.

            Dziękuję wszystkim za obecność, wsparcie i pomoc w organizacji tego wydarzenia. Ewie z agroturystyki "U Ewy" w Susznie za pyszny bigos na trasie spływu, pyszne jedzenie i świetną organizację uroczystości, Mieczysławowi Omelczukowi za przygotowanie spływu, firmie „Tadex” za transport,  Monice Kisiel za przepiękny i przepyszny tort, a Sebastianowi i Panu Dariuszowi za kulinarne atrakcje z dziczyzny.

            Przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim, za to że jesteście !!!

                                                          

Tekst i zdjęcia: Bożena Szymańska

                                                                       

Powrót na górę strony