Jubileusz Regionu IPA w Dębnie w ZGW IPA - Szczecin - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Jubileusz Regionu IPA w Dębnie w ZGW IPA - Szczecin

Jak co roku w listopadzie, w pensjonacie PISZ w Pobierowie nad Bałtykiem odbył się po raz dziesiąty Bal Andrzejkowy IPA 2017. Spotkanie koleżanek i kolegów z regionów Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA zbiegło się z 10. rocznicą powstania Regionu IPA - Dębno.

 

              Z tej okazji członkowie Zarządu ZGW IPA w Szczecinie, uroczyście wręczyli pamiątkowy ryngraf z gratulacjami dla kol. Mariusza Rudzińskiego - od 10 lat Przewodniczącemu Regionu. Zebrani na sali ipowcy odśpiewali tradycyjne "100 lat", osobiście złożyli Koledze życzenia, który już 4. kadencję pełni z powodzeniem swoją społeczną funkcję. Aktualnie w Dębnie jest skupionych 50 członków. Region specjalizuje się w organizacji imprez sportowych IPA np. mecze piłki siatkowej, mecze piłki nożnej. Ponadto przez wszystkie minione lata był i jest organizatorem Balów Andrzejkowych IPA, które zawsze się cieszą bardzo dużym zainteresowaniem - lista rezerwowa chętnych jest zawsze o wiele dłuższa niż ilość wolnych miejsc.

 

Wzruszony kol. Mariusz podziękował też swoim koleżankom i kolegiom - członkom Regionu IPA - Dębno za zaangażowanie w działalności na rzecz stowarzyszenia, a w szczególności kolegom : Krzysztofowi Wiatrowskiemu i Jackowi Dolacińskiemu, którzy będąc czynnymi funkcjonariuszami Policji znajdują też czas na pracę społeczną.

 

Po części oficjalnej nastąpiła część rozrywkowo-taneczna na 100 par. Tradycji Balu Andrzejkowego IPA stało się zadość, a parkiet opustoszał dopiero świtem następnego dnia. Do zobaczenia za rok. Servo Per Amikeco !!!

 

Autor tekstu : kol. Mariusz Rudziński, autor zdjęć kol. Paweł Lubowicz z Regionu IPA - Stargard.

 

Powrót na górę strony