Śląski kwartalnik IPA FUN jest już w drodze do skrzynek pocztowych naszych Członków! - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Śląski kwartalnik IPA FUN jest już w drodze do skrzynek pocztowych naszych Członków!

Data publikacji 12.02.2018

Zamknęliśmy rok 2017 znowu rekordową, trzycyfrową liczbą imprez o charakterze społecznym, edukacyjnym, sportowym i charytatywnym!

Dzięki naszym staraniom w ramach zbiórki opp i Waszej woli zebraliśmy dla naszych podopiecznych i własnych programów społecznych blisko 82 000zł.

Wasz 1% podatku pomógł w leczeniu, ulżył w cierpieniu lub zasilił lokalne projekty prospołeczne.

Nie zmarnujcie tej okazji w tym roku bo przecież tak łatwo jest pomagać! Pamiętajcie wystarczy w rozliczeniu rocznym PIT podać nasz krs 0000026054 i cel!

 

Ten numer zaowocował nową kolumną DESZYFRATOR. Kolumna ta będzie stałą pozycją i zastąpi dotychczasową Eco Kolumnę. Tematyka nowej serii artykułów to przede wszystkim przewodnik po meandrach prawa, porady prawne, wskazówki i wsparcie edukacyjne!

DESZYFRATOR z pewnością zainteresuje nowych adeptów służb mundurowych, uzupełni wiedzę „starych szeryfów” ale i pomoże zrozumieć wiele aspektów życia codziennego wszystkim obywatelom. Na początek coś bardzo przyziemnego ale bardzo istotnego dla każdego kierowcy jak pomiar prędkości przez sławne urządzanie ISKRA. Ile jest prawdy a ile legendy – sprawdźcie sami!

 

Dotychczasowe kolumny nadal będą zaskakiwać np:

 

  • Kolumna „POWIINI TEGO ZABRONIĆ” ponownie zabierze nas do archiwum IPN gdzie odkryjemy historię jak za dowcip o Stalinie można było słono zapłacić;

 

  • Na krześle do artykułu PREZSŁUCHANIE zasiądzie najlepszy polski snowboardzista, zawodnik na olimpiadę 2018 w południowokoreańskim Pjongczangu - Mateusz LIGOCKI;

 

  • DESZYFRATOR poświęcony zostanie w całości problemowi wszystkich kierowców tj pomiaru prędkości przez urządzanie ISKRA;

 

  • KULINARNE SHOW skupi się na prezentacji obiektu, który jest w bliskiej odległości od centrum Katowic a jednocześnie daje atmosferę prywatności i komfortu;

 

  • Hyde(i)PARK tym razem poruszy nasze bolączki związane z doborem kadr do służby w policji.

 

Na koniec odrobinę refleksji.

Dzięki Waszemu bezinteresownemu wsparciu i pomocy rok 2017 był znowu rewelacyjny! Nie sposób wymienić wszystkich, którym zawdzięczamy ten sukces ale pomimo to chciałbym w tym miejscu powiedzieć symboliczne DZIĘKUJĘ!

 

Życzę miłej lektury – wersja on-line www.ipa-fun.pl !!!!

 

Paweł Pasternak

Powrót na górę strony