RELACJA wydarzenia IPA Region Nowy Targ - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

RELACJA wydarzenia IPA Region Nowy Targ

W dniu 02 luty 2018 w Sali balowej w hotelu "Skalny Dworek" odbyło się coroczne spotkanie przyjaciół Regionu IPA Nowy Targ OSTATKI 2018. Tym razem spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Policjantów z Nowego Targu, Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Funkcjonariuszy Straży Granicznej z Zakopanego, a także ze Stowarzyszeniem Emerytów i Rencistów Policyjnych z Nowego Targu. W spotkaniu wzięli udział członkowie oraz przyjaciele Naszego Regionu. Na zaproszenie do wspólnego spędzenia wieczoru ostatkowego odpowiedzieli przedstawiciele Regionów IPA z Tarnowa, Limanowej, Gorlic, Kielc, Staszowa oraz Popradu....

W imieniu Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów spotkanie rozpoczęła Dorota Garbacz. Przybyłych Gości Przywitał Przewodniczący Regionu IPA Nowy Targ Mateusz Kapołka.

Po ciepłej kolacji, w czasie, gdy obsługa lokalu przygotowywała tort i kawkę – na salę wkroczył góralski zespół – który zaprezentował rytmy regionalnej góralskiej muzyki.

Następnie DJ Rico wprowadził wszystkich obecnych w klimat wspaniałej zabawy i parkiet do rana nie był już pusty.


Wśród atrakcji wieczoru – goście mieli możliwość – w kolorowych przebraniach – zrobić sobie sporo pamiątkowych a przede wszystkim – wesołych zdjęć w foto budce ...

Długa ostatkowa noc była doskonałą okazją, aby się poznać / wielu z NAS w ogóle się nie znało  /, oraz doskonale zabawić.

Składamy serdeczne podziękowania dla obecnych na spotkaniu dla Wszystkich członków i sympatyków IPA Regionu Nowy Targ, oraz przybyłym Gościom.

Osobne podziękowania kieruję do Mirka - właściciela lokalu, Asi i Marianowi z firmy BALSER  – za pyszne regionalne wyroby serowe, oraz Maćkowi  z Karcmy Muzykanckiej – za kapelę góralską.


tekst: Mateusz Kapołka

fot: Mateusz Kapołka,

Powrót na górę strony