Kolonia w Rogoźnie - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Kolonia w Rogoźnie

Dzięki ogromnej uprzejmości Pani Beaty Matelskiej - Dyrektor Regionalnego Centrum Profilaktyki Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Rogoźnie oraz podległym Jej pracownikom, z wypoczynku mogły skorzystać dzieci z dwóch rodzin policyjnych członków IPA Nowy Targ, wspólnie z dziećmi policjantów i pracowników Policji woj. wielkopolskiego.

Oprócz bardzo ciekawego i bogatego programu przygotowanego przez pracowników RCPU, dzieci mogły uczestniczyć w wycieczkach krajoznawczych, które zostały zorganizowane do miasta Poznania ( Ogród Zoologiczny i Stadion Lecha Poznań) oraz Rogalina (wspaniały kompleks pałacowy)

Wiele emocji dostarczył także pobyt na terenie nowoczesnej kręgielni w Obornikach.

Prezydium Regionu IPA Nowy Targ pragnie na ręce Pani Dyrektor Beaty Matelskiej złożyć najserdeczniejsze podziękowania za umożliwienie naszym dzieciom spędzenia fantastycznych wakacji w trakcie których mogły nie tylko miło się bawić ale także poznać walorów regionu Wielkopolski.

Szczególne podziękowania kierujemy również dla insp. Andrzeja Wrzesińskiego - funkcjonariusza policji z KWP Poznań, który pomógł w organizacji przedsięwzięcia, a także sprawował opiekę nad dziećmi i który od wielu lat ma przyjemność współpracowania z RCPU w Rogoźnie.

Wszyscy jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało się dla dzieci zorganizować wyjątkowo bogaty program pobytu, a po ich reakcjach możemy śmiało powiedzieć, że wakacyjny wypoczynek na długo pozostanie w ich pamięci. Dziękujemy ....

 tekst: Mateusz Kapołka

foto: Mateusz Kapołka

Powrót na górę strony