Pałac Wojanów w gronie IPA HOUSES – DOM IPA. - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Pałac Wojanów w gronie IPA HOUSES – DOM IPA.

Data publikacji 21.05.2018

14 maja 2018r, jeden z najpiękniejszych obiektów w Dolinie Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej – Pałac Wojanów został przyjęty do grona IPA HOUSES.

                      

Certyfikat IPA HOUSES wręczył Prezydent IPA Sekcja Polska – Fryderyk Orepuk w asyście członków Zarządu IPA Region Jelenia Góra.

Pałac Wojanów został zarekomendowany przez członków IPA Region Jelenia Góra nie tylko ze względu na przepiękne położenie, ale również i ze względu na życzliwość z jaką traktuje się tu gości. Hotel jest położony w Kotlinie Jeleniogórskiej, w miejscowości Wojanów, kilka kilometrów od Jeleniej Góry.

Pałac Wojanów to nowoczesne centrum konferencyjne mieszczące się w zabytkowych murach rezydencji dworskiej. Do Wojanowa przyjeżdżają osoby pragnące wypoczywać i poznawać aktywnie okolice Karkonoszy. Pałac jako budowla ma długą i niezwykłą historię, gdyż jego burzliwe losy zbiegły się z historią regionu, w którym się znajduje. Po olbrzymim pożarze w 2002r został całkowicie odbudowany i przywrócono mu dawną świetność.

Warto przypomnieć, że IPA HOUSES – to najczęściej hotel, pensjonat, bungalow lub inny rodzaj bazy hotelowej, z której mogą korzystać członkowie IPA na preferencyjnych warunkach. Warunkiem jest okazanie legitymacji, która uprawnia do otrzymania satysfakcjonującej zniżki w opłacie za pobyt.

Serdecznie zapraszamy do nowego IPA HOUSES w Dolinie Pałaców i Ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej!

 

 

 Małgorzata Gorzelak

Powrót na górę strony