Aktualności

Zaproszenie na "V Ogólnopolskiej Lidze Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów o Puchar Komendanta Głównego Straży Granicznej"

Data publikacji 30.05.2018

Serdecznie zapraszam do udziału w "V Ogólnopolskiej Lidze Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów o Puchar Komendanta Głównego Straży Granicznej pod Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji", która odbędzie się 7 czerwca 2018 roku.


W dniu 7 czerwca 2018 roku w godz. 8.00 – 16.00 na strzelnicy kulowej Komendy Głównej Policji przy ul. Iwickiej 14 w Warszawie odbędą się I tura zawodów w ramach „V Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów o Puchar Komendanta Głównego Straży Granicznej pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji”. 
Gospodarzem I tury zawodów będzie Komendant Główny Straży Granicznej przy wsparciu Gabinetu Komendanta Głównego Policji, Stołecznej Grupy Wojewódzkiej IPA, Regionu Centralne Biuro Śledcze Stołecznej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA. Zawody odbędą się zgodnie z regulaminem strzelań przygotowanym przez Komendę Główną Straży Granicznej i klasyfikowane będą w kategorii indywidualnej OPEN, kategorii kobiet, drużynowej oraz Weteranów. 
Tradycyjnie, wzorem lat ubiegłych, podczas pierwszej tury Ligi w godz. 14.00 - 15.30 odbędzie charytatywna konkurencja strzelecka „Przyjaciół Służb” - w kategorii kobiet i mężczyzn, z której dochód z wpisowego od startujących zawodników przeznaczony zostanie w całości na cele statutowe Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zgłoszenia do konkurencji charytatywnej proszę przesyłać na e-mail: ipa.pulkownik@o2.pl 
lub w dniu zawodów. 

Kontakt w sprawie przedmiotowych zawodów: Andrzej Kuczyński - kierownik V Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów - tel. 512 105 297. 
  
   Pozdrawiam 
   Andrzej Kuczyński 
   Przewodniczący Regionu IPA CBŚ

Powrót na górę strony