Rejsy gondolami - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Rejsy gondolami

19 czerwca 2018r na zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbył się zaplanowany rejs gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim organizowany wspólnie z PHU Jędruś.

W rejs tym razem dwiema gondolami wyruszyli podopieczni Polskiego Stowarzyszenia z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczawnicy wraz z opiekunami i wychowawcami. Podczas  rejsu przy słonecznej aurze uczestnicy rejsu podziwiali przepiękne krajobrazowo  okolice Jeziora Czorsztyńskiego w tym widoki na zamki: Czorsztyński i Niedzicki oraz znajdujące się po obu stronach jeziora rezerwaty przyrodnicze Pienińskiego Parku Narodowego. Po zakończonym rejsie gondolami odwiedzono Spiską Krainę w Niedzicy, gdzie uczestnicy rejsu zwiedzili Park Miniatur-Śladami Objawień Matki Bożej

Kolejny rejs przy pięknej pogodzie-słonecznej po Jeziorze Czorsztyńskim zorganizowano w dniu 20.06.2018r na rzecz podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną  Chatka w Nowym Targu. Po zakończonym rejsie  z uczestnikami udaliśmy się do Spiskiej Krainy do Parku Rozrywki i Parku Miniatur Spisza  i Orawy.
W tych dniach każdorazowo gospodarze Spiskiej Krainy ugościli uczestników rejsu poczęstunkiem oraz napojami chłodzącymi.
Za pomoc w realizacji spotkań składamy serdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy z  troską bezinteresownie wspierają nasze działania.
Podziękowania ,dla osób które zorganizowały i pomagały  w rejsach należą się: Edkowi, Marianowi, Sławkowi , Leszkowi, oraz motocyklistom z Kluby Riders Of IPA  Poland Chapter Nowy Targ: Frankowi i Bogdanowi.

 

 

 

tekst: E. Chudy
fot: M. Falana

Powrót na górę strony