Bieg z Policją - FINAŁ - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Bieg z Policją - FINAŁ

25 sierpnia o godzinie 16.00 na starcie wielkiego finału Biegu z Policją stanęło ponad 230 biegaczy. Impreza miała charakter otwarty. Na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta Góra do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy. Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.

Organizatorem 9 Biegu była: Komenda Powiatowa Policji w Górze, Fundacja Pomocy Szkole im. E. Machniewicza w Górze, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze, Ośrodek Kultury Fizycznej w Górze, Grupa Inicjatywy Turystycznej SEZESKO.

Impreza ta rozpoczęła się 25 sierpnia 2018 roku o godzinie 16.00 na stadionie sportowym w Górze. Na starcie biegu stanęli wszyscy chętni uczestnicy zawodów i walczyli o zwycięstwo w poszczególnych kategoriach. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów.
Patronat honorowy nad biegiem objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.
W kategorii IPA kobiet najlepszą zawodniczką okazała się: Joanna Woźniak-Cieślar. Drugie miejsce zajęła Monika Mrugała, natomiast trzecia była Katarzyna Żegleń.

W kategorii IPA mężczyzn zwyciężył Mateusz Ceremuga. Wicemistrzostwo zdobył Andrzej Stefański. Miejsce trzecie zajął Paweł Jankowski.
 

Gratulujemy!

 

Agnieszka Polczyk


 

Powrót na górę strony