Wakacje w Rogoźnie 2018r. - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Wakacje w Rogoźnie 2018r.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i uprzejmości Pani Beaty Matelskiej - Dyrektor Regionalnego Centrum Profilaktyki Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Rogoźnie, Jej podległym pracownikom oraz mł.insp. Andrzejowi Wrześińskiemu, z wakacyjnego wypoczynku mogła skorzystać niewielka grupa dzieci z województwa małopolskiego pochodzących z rodzin Policjantów i członków regionu IPA Nowy Targ. Wypoczywały tam wspólnie z dziećmi z rodzin Policjantów oraz pracowników Policji woj. wielkopolskiego.

Wypoczynek odbywał się w dniach 29.07.2018 – 04.08.2018r w Rogoźnie. Poza bardzo ciekawym i bogatym programem przygotowanym przez pracowników RCPU, dzieci mogły poznać wielu ciekawych ludzi, uczestniczyć w wycieczkach krajoznawczych, zabawach w jeziorze w Rogożnie, które leży na terenie Pojezierza Chodzieskiego oraz wielu innych wspaniałych zabawach.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało się dla dzieci zorganizować wyjątkowo bogaty program pobytu, a po ich reakcjach i relacji możemy śmiało powiedzieć, że ten wakacyjny wypoczynek będzie dla nich niezapomniany.

Prezydium Regionu IPA Nowy Targ serdecznie dziękuje Pani Dyrektor Beacie Matelskiej, panu mł. insp. Andrzejowi Wrzesińskiemu, oraz całej kadrze dydaktycznej, która rzetelnie, z wielkim uczuciem i poświęceniem, a przede wszystkim bezpiecznie zrealizowali wypoczynek naszych pociech.

 

Mamy nadzieję, że to dopiero początek wspaniałej współpracy i przyjaźni.

 

Do zobaczenia w przyszłym roku!!!

 

 

tekst: L. Żółtek

fot. L. Żółtek

 

Powrót na górę strony