WYPRAWA PO PUCHAR - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

WYPRAWA PO PUCHAR

Na zaproszenie zaprzyjaźnionego Regionu IPA Przeworsk drużyna Regionu IPA Zakopane w dniu 22 października 2018 roku udała się na Turniej w kręgle o Puchar ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie , który odbywał się w miejscowości Malawa w Centrum Zabaw i Rozrywki „ Kolorado”.

 

W drodze na Turniej zatrzymaliśmy się w Rzeszowie, gdzie spotkaliśmy się z kolegami Regionu IPA Rzeszów, przez których zostaliśmy serdecznie przywitani .

Koledzy z Rzeszowa zorganizowali mam spacer z zawodowym przewodnikiem turystycznym, który oprowadzając nas po mieście ciekawie opowiadał o historii Rzeszowa      i Podkarpacia.

Po wymianie upominków pożegnaliśmy kolegów z Rzeszowa i udaliśmy się w dalszą drogę do Malawy, gdzie osobiście przywitał nas Przewodniczący Regionu IPA Przeworsk            kol. Andrzej Oleszek.

O godz. 17.00 rozpoczęły się zawody, w których uczestniczyło 10 drużyn.

Po zaciętej rywalizacji zajęliśmy I miejsce ( 472 pkt ) i zdobyliśmy Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie. Komendant insp. Marek Mendoń wręczył nam osobiście puchar podczas  biesiady w regionalnej „Karczmie Kolorado”,w której serwowano smaczne regionalne wyroby i napoje .

Drużynę IPA Zakopane reprezentowali:  kol. Janusz Gawlas – Z-ca K-ta Powiatowego Policji w Zakopanem , Jan Szymański , Edward Kwak i Jerzy Kaszczuk.

Na podium oprócz nas znalazły się również drużyny Regionu IPA Jarosław (II miejsce) i Regionu IPA Kielce Centrum (III miejsce).

Spotkanie integracyjne kończące zawody trwało do późnych godzin  nocnych .

Kol. Andrzejowi Oleszek gratulujemy wspaniałej organizacji i dziękujemy za udział w turnieju.                                     

Tekst i foto: Jan Szymański

Powrót na górę strony