Region Staszów bawi się, bo nie samą pracą człowiek żyje …… - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Region Staszów bawi się, bo nie samą pracą człowiek żyje ……

Każdy pretekst jest dobry do spotkania i dobrej zabawy…idąc tym tokiem myślenia po raz kolejny członkowie i zasłużeni IPA Region Staszów wraz z członkami ZNSZZP i funkcjonariuszami KPP w Staszowie oraz Busku-Zdroju, a nadto przy udziale Prezesa ŚGW IPA –Roberta Literackiego oddali się beztroskiej zabawie do samego rana.

Spotkanie w „Oazie Spokoju”  w Grzybowie k/Staszowa rozpoczęła Przewodnicząca Regionu kol. Agata Kwiecień-Godzwon. Po oficjalnym wstępie przyszedł czas na harce na parkiecie. Panowie prosili Panie, Panie prosiły Panów,  a nawet Panie prosiły …Panie , więc na parkiecie cały czas się działo. Z uwagi, że na takich imprezach nie samym tańcem i zabawą człowiek żyje zadbano również o podniebienia gości. Serwowanych potraw nie powstydziłby się żaden renomowany restaurator.

Imprezę swoją obecnością zaszczycił Zasłużony IPA Region Staszów - Tadeusz Wrześniak. Godnym przypomnienia jest fakt, że Tadeusz Wrześniak w 2018 r osobiście z rąk Prezydenta Sekcji Polskiej IPA kol. Fryderyka Orepuka odebrał medal „Zasłużony dla Sekcji Polskiej”.

 

Dziękujemy wszystkim  za cudowną atmosferę i już czynimy przygotowania do  organizacji kolejnego spotkania….. Mamy nadzieję, że drobne upominki wręczone gościom przypominać będą czas spędzony na wspólnej zabawie…

 

Tekst i zdjęcia: Agata Kwiecień-Godzwon

Powrót na górę strony