Mikołajki w Łodzi - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Mikołajki w Łodzi

Data publikacji 06.12.2011

W pierwszą sobotę Region Łódź-Górna wspólnie z Gronem Pedagogicznym 22 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzi zorganizował Mikołajki dla najmłodszych. Na imprezę zaproszono Komisarza Błyska oraz Kota Prewencjusza. Gościem Honorowym został Święty Mikołaj który zawitał do nas w drodze z Laponii.

Dzieciaki w różnym wieku, począwszy od lat dwóch aż po te najstarsze, mogły wziąć udział w szeregu różnych zabaw i konkursów oraz pobawić się z zaproszonymi gośćmi. Święty Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom prezenty oraz pozwolił zrobić sobie z każdym uczestnikiem pamiątkową fotografię. Radosny nastrój udzielił się również dorosłym, którzy także zapragnęli posiadać unikalną fotkę z Mikołajem.

Imprezę zakończył towarzyski mecz siatkówki „Nauczyciele kontra Policjanci”. Po zaciętym 5 setowym pojedynku wygrała reprezentacja nauczycieli wynikiem 3:2 pomimo gorącego dopingu ze strony małych Czirliderek naszego zespołu.

Zachęcam do oglądania nader ciekawych fotek z tej imprezy i oczywiście zapraszamy za rok.

Za pomoc w organizacji imprezy oraz aktywny czynny udział dziękujemy Kamili Jagielskiej, Ani Tomczak i Kubie Mikołajczykowi z Klasy Policyjnej.

Szczegóły na stronie www.ipalodzgorna.pl

Relację przygotował: Piotr Lewandowski
Korekta i Poprawki : Krzysztof Bojakowski
Foto: Grzegorz Lewandowski
 

Powrót na górę strony