TURNIEJ PIŁKARSKI W MIELNIKU - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

TURNIEJ PIŁKARSKI W MIELNIKU

W dniu 7.06.2019r., w Mielniku k/Janowa Podlaskiego odbył się „ III MEMORIAŁ im. MARIUSZA GNIADKA - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MIELNIK 2019”. Turniej ten upamiętnia zmarłego (podczas wcześniej rozgrywanego w tym miejscu turnieju piłkarskiego), funkcjonariusza Straży Granicznej – Mariusza Gniadka.

W tym roku współorganizatorem turnieju był Region IPA Biała Podlaska Lubelskiej GW IPA, który był reprezentowany przez Przewodniczącego Regionu kol. Tomasza Struka. Szczególne, ogromne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju należą się nieocenionemu kol. Sławkowi Jarockiemu (emerytowanego f-szowi SG i jednocześnie członkowi Zarządu tego Regionu).

Do udziału w turnieju zgłosiło się 9 drużyn: KPP Siemiatycze, PSG Bohukały, Dubicze, Janów Podlaski, Czeremcha i Mielnik, Nadleśnictwo Nurzec, Nadwiślański Oddział SG z Warszawy oraz Gmina Mielnik

Po zaciętych i emocjonujących meczach, rozgrywanych w duchu „Fair Play”, turniej wygrała drużyna „Nadwiślańskiego Oddziału SG”.

Po zakończeniu rozgrywek, organizatorzy oraz goście honorowi turnieju tj. żona zmarłego Mariusza Gniadka z córką, Komendanci SG, wójt gminy Mielnik, dyrektor szkoły w Mielniku, sponsorzy turnieju oraz Prezes Lubelskiej GW IPA kol. Piotr Wójcik (ufundował puchar za III miejsce – zdobyła go drużyna z PSG w Janowie Podlaskim), wręczyli uczestnikom turnieju puchary oraz okolicznościowe dyplomy. Wyróżniono również najlepszego bramkarza, najlepszego strzelca i najlepszego zawodnika tych rozgrywek piłkarskich.

Do zobaczenia na następnym turnieju już za rok.

 

Tekst: Piotr Wójcik

Zdjęcia: Tomasz Struk

 

Powrót na górę strony