Jesienne grillowanie IPA 2019 w Kołobrzegu - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Jesienne grillowanie IPA 2019 w Kołobrzegu

27 września 2019 roku (piątek) Zarząd Regionu IPA Kołobrzeg zorganizował spotkanie integracyjno - okolicznościowe dla członków Regionu i ich rodzin oraz gości pod hasłem „ Jesienne grillowanie 2019 ”. Łącznie w imprezie brało udział 30 osób.

Mając na uwadze zmieniające się warunki atmosferyczne (na gorsze) dzięki uprzejmości właściciela Ośrodka Wypoczynkowego „Bukowina” w Kołobrzegu Zenona Bukowińskiego  - spotkanie z dnia na dzień zostało przeniesione z imprezy plenerowej do pomieszczenia restauracji, której wystrój wielu osobom przypadł  do gustu z uwagi na ekspozycje muzealne (między innymi służb mundurowych).

W trakcie spotkania członkom naszego regionu zostały wręczone certyfikaty wraz z odznakami X-lecia uczestnictwa w naszym stowarzyszeniu. W uroczystości  tej uczestniczył p.o. Przewodniczący Regionu IPA Białogard kol. Waldemar Sosnowski, któremu dziękuję za przyjęcie zaproszenia wraz z małżonką Małgorzatą.

 Przy suto zastawionym stole (udziec świński, wędliny prosto z wędzarni, ryby, owoce, słodycze, itp.) w miłej atmosferze do późnych godzin wieczornych trwało spotkanie, gdzie wspominano założenie Regionu IPA Kołobrzeg oraz planowano imprezy na nadchodzący 2020-sty rok.

Gorące podziękowania dla wszystkich tych naszych Członków, bez których ta uroczystość nie mogłaby zaistnieć.

Ze strony logistycznej chciałbym podziękować sponsorom bez których nie mogłoby się odbyć tak udane spotkanie: Marlenie i Zenonowi Bukowińskim – właścicielom Ośrodka Wczasowego „Bukowina” w Kołobrzegu / Podczelu - Dyrekcji Przetwórstwa  Rybnego Nordfisch – Foodmark Sp. z o.o. w Charzynie - właścicielom Przetwórstwa mięsnego „Aniger” Reginie i Jerzemu Antkiewicz z Wrzosowa oraz Pawłowi Klukowskiemu właścicielowi firmy „Voltex” z Marek.

Servo Per Amikeco !!!

 

                                                                           kol. Robert Szukalski                              

                                                         Przewodniczący Regionu IPA w Kołobrzegu

 

 

Autor zdjęć: kol. Robert Szukalski i uczestnicy pikniku.

Powrót na górę strony