Spotkanie opłatkowe IPA Mogilno - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Spotkanie opłatkowe IPA Mogilno

Koniec roku to zazwyczaj czas spotkań opłatkowych oraz podsumowania dokonań mijających 12 miesięcy. Do tej tradycji dołączyli również członkowie zrzeszeni w mogileńskiej grupie IPA.


13 grudnia 2019 roku w podmogileńskim dworku w Gozdawie spotkali się członkowie oraz sympatycy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. W trakcie spotkania obecny na uroczystości Jerzy Archacki - Prezes Zarządu Kujawsko-Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA - wręczył najbardziej zaangażowanym członkom IPA pamiątkowe medale oraz dyplomy. Tego wieczoru uhonorowany został również Marcin Żywica, który za zasługi dla mogileńskiego oddziału został przyjęty do stowarzyszenia jako członek honorowy.
Spotkanie odbywajace się w piątkowy wieczór odbywało się w rodzinnej atmosferze, w której nie zabrakło tradycyjnych świątecznych życzeń, jak również podsumowań związanych z pierwszym rokiem działalności reaktywowanej grupy IPA w Mogilnie. Jak zaznaczyli obecni na spotkaniu członkowie zarządu mogileńskiego oddziału grupa w 2020 roku będzie nadal aktywnie działać w lokalnym środowisku.

Mariusz Niecikowski

Powrót na górę strony