Dzień Dziecka w Grzymiradzu - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Dzień Dziecka w Grzymiradzu

Data publikacji 21.06.2013

Jak co roku Zarząd Regionu IPA Dębno był organizatorem festynu rodzinnego z okazji Dnia Dziecka. W nieco stuningowanym po ostatnich wyborach składzie zorganizowaliśmy z pomocą Urzędu Miasta Dębna festyn dla najmłodszych. Impreza odbyła się 15 czerwca 2013 r. na terenie świetlicy w Grzymiradzu.

Piękny, ogrodzony i zadbany teren z boiskiem, zieloną trawą i placem zabaw okazał się strzałem w dziesiątkę. W zabawie uczestniczyło ponad 80 dzieci i rodziców. Imprezę otworzył i zebranych gości przywitał niezastąpiony Przewodniczący Regionu IPA Dębno kol. Mariusz Rudziński. Przy sprzyjającej słonecznej pogodzie i w otoczeniu pięknej okolicy dzieci i rodzice ochoczo uczestniczyli w zabawach i konkursach prowadzonych przez zaprzyjaźnionym IPA Dębno koleżankom Monice i Magdzie oraz naszemu dj-owi Łukaszowi, którym bardzo dziękujemy za pomoc.

Odbyły się liczne konkursy sportowe takie jak: wyścigi rzędów, skoki w workach, rzuty balonem napełnionym wodą, rzuty do celu, zabawy z piłką, a także konkurs plastyczny oraz wiedzy o bezpieczeństwie. Każde dziecko po zakończonych zabawach otrzymało upominek. Warto zauważyć, iż w zabawach uczestniczyły zarówno dzieci jak i dorośli co nie wątpliwie spowodowało jeszcze lepszą atmosferę i dużo radości oraz uśmiechu na twarzach dzieci. Skaczący w wyścigu w workach tatusiowie nie dali radę bystrym i szybkim dzieciakom, a ich upadki sprawiały wielki ubaw dzieciom. Przy „dobrej kuchni”(i tu znowu zasługa kol. Moniki oraz naszemu grillowemu kol. Robertowi), muzyce i w świetnych nastrojach bawiliśmy się do późnego wieczora. Servo per Amikeco !!!

Sekretarz Regionu IPA Dębno
kol. Karolina Wasilkiewicz

Autorzy zdjęć: uczestnicy festynu Regionu IPA w Dębnie

Powrót na górę strony