Hotel Król Plaza w Jarosławcu - Domy IPA - IPA Polska

Hotel Król Plaza w Jarosławcu

Data publikacji 07.10.2012

Hotel Król Plaza Spa **** to magiczne, pełne dobrej energii miejsce, gdzie czas igra z wyobraźnią, a na przybyłych czeka wiele atrakcji. Walorem hotelu jest znakomite położenie, dobre warunki do wypoczynku rodzinnego i dużo możliwości dla amatorów aktywnego urlopu nad morzem.


Dla naszych gości przygotowaliśmy 57 komfortowo wyposażonych pokoi STANDARD oraz piękne pokoje typu STUDIO i LUX z widokiem na morze.
Wspaniała kuchnia z różnych zakątków Polski, Europy i Świata z domieszką nowoczesności sprosta nawet najbardziej wyrafinowanym gustom.
Każdy gość posiada możliwość bezpłatnego skorzystania z kompleksu Wellness: basen, jacuzzi, hydromasaż, grota solna i Świata Saun: fińska, na podczerwień oraz łaźnia parowa.

W hotelowym SPA każdy uda się w wyjątkową podróż i odkryje świat pięknych zapachów, luksusowych kosmetyków i całkowitego relaksu. Oferujemy orientalne rytuały z najdalszych zakątków świata, oraz zabiegi pełne sekretnych mocy morskich głębin.

Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, wesel, komunii, chrzcin, imienin, balów noworocznych, studniówek, przyjęć i bankietów okolicznościowych.

Kameralna i intymna atmosfera Hotelu Król Plaza Spa**** pozwoli Państwu zapomnieć
o codzienności i udać się w podróż pełną swobody, relaksu i odprężenia. Każdego klienta traktuje się tu indywidualnie i ceni jego potrzeby.

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony