Hotel Trylogia w Zielonce - Domy IPA - IPA Polska

Hotel Trylogia w Zielonce

Hotel Trylogia w Zielonce (18 km od centrum Warszawy), położony na 4 ha terenie wypoczynkowo-rekreacyjnym. Oferujemy swoim gościom 46 komfortowych pokoi, gwarantując przyjemny i spokojny wypoczynek w otoczeniu lasu, stawów wodnych i bujnej przyrody. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, 22' LCD TV, radio, telefon oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Na miejscu jest również restauracja, sala bilardowa, gabinet SPA (sauna fińska, grota solna, jacuzzi) oraz bezpłatny zamknięty parking. Obiekt Hotel TRYLOGIA
powstał z inspiracji dziełami Henryka Sienkiewicza, a przede wszystkim w hołdzie wielkiemu Polakowi – mistrzowi kina Jerzemu Hoffmanowi, w podziękowaniu za ekranizację „Ogniem i mieczem”, „Potopu” i „Pana Wołodyjowskiego”. Wielki polski reżyser w dniu 31 marca 2008 roku został oficjalnie ojcem chrzestnym obiektu. W Hotelu Trylogia znajduje się galeria – muzeum, w której wyeksponowane zostały rekwizyty filmowe, kostiumy, unikalne wydania książek Henryka Sienkiewicza a także mnóstwo archiwalnych fotografii z planów filmowych i niepublikowanych dotąd zdjęć z prywatnych zbiorów Jerzego Hoffmana, które stanowią niezwykłą wartość poznawczą i edukacyjną.


Hotel TRYLOGIA
05-220 Zielonka k/Warszawy
ul. Poniatowskiego 46
Tel. (22) 771 82 24
e-mail: recepcja@hoteltrylogia.pl

Więcej informacji: www.hoteltrylogia.pl
 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony