Gadżety - IPA hobby - IPA Polska

Drodzy Przyjaciele. Nazywam się Amir Einav i jestem z Izraela. Jestem starszym oficerem w dzielnicy Amaqim w Izraelu. Mam 54 lata i 0d 1 lutego 1981 pełnię służbę policyjną w Izraelu. Od 2002 roku jestem oficerem śledczym w wydziale kryminalnym. Jestem kolekcjonerem elementów policyjnego umundurowania wszystkich policji świata. Teraz moją specjalna uwagę zwróciły wsuwki, odznaczenia, odznaki i spinki na czapkę. Być może już kiedyś pisałem do Was, i nie uzyskaliście ode mnie odpowiedzi. Bardzo mi przykro z tego powodu. Powodem tego są moje problemy z sercem. Chciałbym się z Wami wymieniać i mam nadzieję, że również się zgadzacie. Odznaki, pagony, proporczyki, obrazy samochodów, czapki, koszulki, nalepki, pierścienie do kluczy, oznaki naramienne.

Jeśli potrzebujecie również jakieś rzeczy tego typu z Izraela, piszcie. Będę szczęśliwy mogąc pomóc. Również jeśli chodzi o elementy wojskowe.

Mój adres:
Amir Einav
P.O. Box 1044
Nazerat Illit
17106 Izrael

Obiecuję odpisać na wszystkie listy i emaile natychmiast. Mam nadzieję na odpowiedź. Szukam także wsuwek, spinek, proporczyków związanych z IPA, a także polecam się jeśli sami takich potrzebujecie.

Powrót na górę strony