IPA MOBILE® - WYJĄTKOWA OFERTA TELEFONII KOMÓRKOWEJ - Oferty specjalne dla członków IPA - IPA Polska

Oferty specjalne dla członków IPA

IPA MOBILE® - WYJĄTKOWA OFERTA TELEFONII KOMÓRKOWEJ

IPA mobile® jest autorskim projektem Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Sekcja Polska realizowanym we współpracy z firmą POLKOMTEL Sp. z o.o.

Sieć IPA mobile® funkcjonuje w ramach oferty telefonii komórkowej firmy Polkomtel S.A. Została stworzona i dopasowana do potrzeb członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA oraz funkcjonariuszy porządku prawnego zrzeszonych lub sympatyzujących z naszym stowarzyszeniem.

Sieć powstała w 2006 roku w obrębie Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, gdzie należy do niej blisko 2.000 abonentów. W chwili obecnej swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. Dzięki ofercie wszyscy jej posiadacze, mogą praktycznie za darmo komunikować się za pośrednictwem telefonów komórkowych ze swoimi rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi w całym kraju.

Uczestnictwo w projekcie to również szybszy dostęp do informacji o wydarzeniach i planowanych imprezach naszego stowarzyszenia. To możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu organizacji, integracji z przyjaciółmi i znajomymi. Dla Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji to jeszcze większa okazja szerzenia szczytnej idei przyświecającej naszej organizacji:

Servo Per Amikeco.

Powrót na górę strony