IPA SPOKOJNA PRZYSZŁOŚĆ – UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE - Oferty specjalne dla członków IPA - IPA Polska

Oferty specjalne dla członków IPA

IPA SPOKOJNA PRZYSZŁOŚĆ – UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

W wyniku strategicznej współpracy pomiędzy Śląską Grupą Wojewódzką IPA a Grupą UNIQA przygotowany został, dla członków stowarzyszenia, nowy program ubezpieczeń na życie pod nazwą IPA Spokojna Przyszłość. W ramach programu partner naszej organizacji - Grupa UNIQA - proponuje członkom IPA bardzo atrakcyjne warunki grupowych ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń majątku prywatnego i samochodów.

Każda osoba ze służb mundurowych przechodząca na emeryturę traci prawo do dotychczasowych ubezpieczeń pracowniczych i staje przed koniecznością znalezienia nowego rozwiązania, które chroniłoby jego lub rodzinę w razie śmierci, zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.

 W ramach Programu IPA Spokojna Przyszłość przygotowane zostały trzy warianty zapewniające różne profile ochrony:

STANDARD

Skierowany jest do osób, które szukają niedrogiego rozwiązania zapewniającego jednocześnie wyważone świadczenia w szerokim zakresie. Wyróżnia go uwzględnienie świadczenia za urodzenie dziecka.

KOMFORT

Zapewnia szeroki wachlarz świadczeń o wyższych sumach ubezpieczenia niż w Wariancie Standardowym. Porównywalny zakres ubezpieczenia dla emerytów służb mundurowych w rozwiązaniach innych ubezpieczycieli kosztuje ponad 100 zł więcej w skali roku.

PREMIUM

To kompleksowe ubezpieczenie na życie gwarantujące odszkodowania, które w razie śmierci realnie mogą pomóc naszym bliskim. Wariant oferuje bardzo wysokie kwoty ubezpieczeń niedostępne w innych programach. Poza długą listą innych świadczeń wariant Premium zapewnia też wysoką ochronę w razie nieszczęśliwego wypadkowi lub pobytu w szpitalu.

Każdy z wariantów zawiera bardzo istotny zakres usług „Pomocy medycznej” dla Ubezpieczonego, niezwykle ułatwiających rozwiązanie trudnych doraźnych problemów w razie wypadku lub nagłego zachorowania. Ubezpieczyciel zapewni dla nas transport medyczny, dostarczy sprzęt ortopedyczny, zorganizuje rehabilitację lub opiekę nad dziećmi a nawet pokryje w ramach dostępnego limitu koszt wizyty u lekarza. Uczestnictwo w programie IPA Spokojna Przyszłość daje możliwość przystąpienia do wyjątkowego programu premiowego dla najlepszych klientów - UNIQA BonusClub, który między innymi gwarantuje do 15% zniżki w ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz domów i mieszkań.

Do grupowego ubezpieczenia na życie IPA Spokojna Przyszłość mogą przystąpić członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, członkowie służb mundurowych oraz ich rodziny.

Aby przystąpić do ubezpieczenia konieczne jest wypełnienie wniosku, który następnie będzie przekazany do UNIQA do akceptacji. W celu złożenia wniosku można skorzystać z następujących kanałów:

  1. napisać na adres ubezpieczenia@ipa-katowice.org

  2. zadzwonić do naszego call center pod numer 32 442 0 112 wew. 3

  3. za pośrednictwem formularza na stronie IPA Śląsk pod linkiem: https://ipa-katowice.org/index.php?option=com_content&view=article&id=348&Itemid=1008

Ochrona rozpoczyna się po pozytywnej akceptacji naszego partnera.

Powrót na górę strony