31 finał WOŚP z IPA Włodawa

61

Niemal od początku działania WOŚP, członkowie Regionu IPA Włodawa włączali się w wielkie orkiestrowe granie. W tym roku oczywiście nas też nie zabrakło. Byliśmy z WOŚP w różnych miejscach w kraju i za granicą. Orkiestra grała dla małych i dużych, aby wygrać z sepsą.

W dniu finału tradycyjnie Grażyna i Tomek wyruszyli z puszkami i kwestowali na WOŚP. Do ich puszek trafiło blisko 5 tyś. złotych. Wielu z nas niezwykle aktywnie włączyło się w orkiestrowe działania. Jedni włączyli się w wolontariat i zbiórki, inni biegali, oddawali krew, prowadzili pokazy, wystawy, pogadanki, a Karotka i nasi z ”Bez Spiny” dali tego dnia piękne koncerty.

Na tegoroczne licytacje przekazaliśmy ponad 20 różnego rodzaju fantów tj: przepiękny sławatycki brodacz, kalendarz Andrzeja Żmiju Borowskiego – Duchy Bieszczad z dedykacją, albumy prof. Stanisława Baja z dedykacją, pamiątkowy COIN i bidon z okazji 15-lecia IPA Włodawa, nowy magnetofon kasetowy Panasonic, bombki wykonane przez kol. Anię, koszulka Jastrzębskiego Węgla z autografami pozyskana przez naszego kol. Tomka, obrazy i wiele innych perełek.

Dziękujemy wszystkim za wielkie serca i ogromną hojność!!!

Tekst – Bożena Szymańska

Zdjęcia : WDK, Benka, Dorka, Kasia, Robert, Kamil, Andrzej, Sławek, Jacek.