Bal Andrzejkowy 2021 z jubilatami IPA w Pobierowie

219

Tegoroczny Bal Andrzejkowy 2021 członków Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA w Szczecinie był jednocześnie okazją do uhonorowania jubilatów IPA. Impreza odbyła się w gościnnych progach pensjonatu PISZ w Pobierowie w dniach 13/14 listopada i zgromadziła 110 osób. Dało się zauważyć duże ożywienie towarzyskie wśród uczestników zabawy, którzy już dawno nie widzieli się na neutralnym gruncie ze względu na obostrzenia związane z COVID-19.

W części oficjalnej spotkania uroczyście wręczono odznakę i certyfikat XX-lecia w SP IPA kol. Grzegorzowi Cieślak z Regionu IPA – Stargard oraz Dyplomy XV-lecia kol. Mirosławowi Borowczak z Regionu IPA SG – Szczecin i kol. Leszkowi Gawlińskiemu z Regionu IPA – Świnoujście.

Ponadto kol. Grzegorz Sudakow pełniący honory w zastępstwie Prezesa ZGW wręczył kol. Marioli Świątczak okolicznościową statuetkę z okazji jubileuszu XV-lecia funkcjonowania Regionu IPA w Stargardzie. Bardzo żałowaliśmy, że nie było z nami innych jubilatów na których też oczekiwały odznaki i statuetki IPA.

Po sesji zdjęciowej uczestnicy przystąpili do degustacji pysznych potraw przygotowanych przez obsługę gastronomiczną pensjonatu PISZ. Następnie przy dźwiękach popularnych przebojów parkiet natychmiast wypełnił się tańczącymi. Zabawa trwała bardzo, bardzo długo…….

W niedzielę po śniadaniu udaliśmy się na wspólny spacer plażą, aby sprawdzić, czy Bałtyk jest w tym samym miejscu co w ubiegłym roku. Potem oczywiście w zaprzyjaźnionej kawiarni NAWIGATOR delektowaliśmy się gorącą kawą i deserami. Po skonsumowaniu pysznego obiadu w pensjonacie, powróciliśmy do rzeczywistości. Należy zaznaczyć, że w Balu Andrzejkowym IPA w Pobierowie tak liczny udział wzięli członkowie i sympatycy naszego stowarzyszenia z całego województwa zachodniopomorskiego. Servo Per Amikeco !!! kol. Mariola Świątczak sekretarz ZGW IPA – Szczecin; autorzy zdjęć – uczestnicy wydarzenia.