Dzień Kobiet z Kochankiem

179

Region Komenda Główna Policji IPA z okazji Dnia Kobiet zorganizował wieczorne spotkanie z Kochankiem…Robertem Kochankiem w „Samo Centrum Wszechświata” w Warszawie.

Jak przystało na wyjątkowego Kochanka, spotkanie rozpoczęło się od przygotowanej niespodzianki – czyli pokazu makijażu.

Ewelina Krasoń Make Up Artist wykonała profesjonalny makijaż na modelce, aktorce Michalinie Sośnie. W trakcie pokazu pani Ewelina krok po kroku pokazała etapy wykonania makijażu, opowiedziała o obecnych trendach, jak również zaprezentowała kosmetyki, które używa podczas swojej pracy wykonując makijaże codzienne, celebrytek i do nagrań telewizyjnych.

Efekt był niesamowity, aczkolwiek modelka Michalina Sosna zjawiskowo wyglądała również pięknie bez nałożonego makijażu.

Panie były zachwycone i zainteresowane (co widać na jednym ze zdjęć – jak „okupują” stolik z prezentowanymi kosmetykami), jak również miały możliwość wymiany doświadczeń na temat własnych praktyk w wykonaniu makijażu do służby.

O trikach makijażowych stosowanych w codziennej pracy aktorki, modelki opowiedziała również Michalina Sosna.

 I tak piękne Panie zostały „porwane” w rytm muzyki lationo przez Roberta Kochanka.

Szał ciał i super atmosfera jaka panowała podczas spotkania z Robertem Kochankiem na długo pozostanie w pamięci uczestniczek.

Podobno prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy… a tu był dobry początek i super zakończenie, bowiem każda z Pań otrzymała od Kochanka…Roberta Kochanka kwiaty.

Ale to nie koniec niespodzianek. Po wyczerpującym tańcu na Panie czekał poczęstunek przygotowany przez Sławomira Wasilewskiego Sushi Zushi Świętokrzyska (dla nas najlepsze sushi w mieście).

W imieniu IPAń dziękujemy organizatorom za moc atrakcji i wspaniały wieczór.

Dziękujemy Bartoszowi Dubińskiemu, Arturowi Dębskiemu, Sławomirowi Wasilewskiemu Sushi Zushi Świętokrzyska, Robertowi Kochankowi, Ewelinie Krasoń, Michalinie Sośnie oraz Samo Centrum Wszechświata za gościnę i obsługę