Ekipa #IPAWrocław zaliczyła maratoński dystans w Atenach (wirtualnie) !

132

Kim jesteś ? Jestem zwycięzcą ! Tak mogą o sobie mówić uczestnicy (wirtualnego) Maratonu w Atenach i członkowie grupy biegowej Regionu IPA Wrocław. Pandemia sprawiła, że nie w Atenach, ale we Wrocławiu pokonali 42 kilometry i 195 metrów. Po zarejestrowaniu się w systemie biegacze z Wrocławia stanęli na linii startu wraz z innymi uczestnikami biegu na całym świecie.

Na pierwszym miejscu w wewnętrznej klasyfikacji IPA znalazł się Mistrz Trenerski Szymon Fiedorow. Na drugim uplasował się Paweł Czechowski. A trzecie miejsce na podium przypadło drugiemu Mistrzowi Trenerskiemu – Mariuszowi Cieślakowi. Nie o wynik tu jednak chodziło, ale o dobrą zabawę i podtrzymanie biegowego ognia w trudnych czasach dla masowych biegów.

Członkowie ekipy pod wodzą trenera Szymona Fiedorowa i Mariusza Cieślaka starają co rusz organizować różnego rodzaju eventy (ostatnio organizowali wycieczkę biegową na Śnieżnik – 1423 m n.p.m.), które pozwalają integrować środowisko biegowe IPA na Dolnym Śląsku i podtrzymywać formę przed przyszłym sezonem biegowym, który miejmy nadzieję zostanie rozegrany już w normalnym warunkach.

Tekst: Bartłomiej Majchrzak

Zdjęcia: Paweł Czechowski/Szymon Fiedorow