Golf IPA 2020 w Binowie

193

W związku z dużym zainteresowaniem Przewodniczący Regionu IPA w Gryfinie kol. Grzegorz Klimek ponownie zaprosił zachodniopomorskich ipowców oraz sympatyków stowarzyszenia na drugi Turniej IPA w Golfa na terenie Binowo Park Golf Club. Impreza odbyła się 18. września 2020 r. w której udział wzięło 5 drużyn po pięciu uczestników – amatorów.

Kompleks pola golfowego powstał w 1999 r. na skraju Puszczy Bukowej na terenie gminy Stare Czarnowo. Do dyspozycji grających było tak jak w ubiegłym roku, 9 dołków w części terenu dla początkujących. Wszyscy byliśmy w dobrych humorach, zauroczeni pięknem okolicy, spokojem i zapachem zielonych łąk. Podzieleni na drużyny z zapałem ruszyliśmy „do boju”.

Emocji było moc, każdy chciał być najlepszym. Ostatecznie turniej wygrała drużyna z Regionu IPA – Gryfino.

Po gratulacjach, rozdaniu nagród i wspólnych zdjęciach, wszyscy ochoczo udaliśmy się na taras budynku klubowego z restauracją, gdzie czekał już pyszny obiad i napoje. Pełni pozytywnych wrażeń, zmęczeni i zadowoleni, wieczorem opuściliśmy gościnne progi BINOWO PARK GOLF CLUB z mocnym postanowieniem ponownej wizyty.

Servo Per Amikeco !!!

Tekst : kol. Mariola Świątczak, zdjęcia – uczestnicy turnieju.