GOLF IPA 2023 W BINOWIE

61

Po raz szósty członkowie Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA w Szczecinie spotkali się w dniu 7. lipca 2023 na gościnnych polach golfowych w Binowie. W turnieju udział wzięło 8 drużyn po 4 uczestników z różnych Regionów IPA naszej Grupy. Razem udział wzięło 35 osób – należy podkreślić, że frekwencja każdego roku wzrasta. Pomimo upału wszyscy dzielnie starali się trafić piłeczką do 9. dołków z chorągiewką.

Po prawie pięciu godzinach rywalizacji między zespołami i kilometrami „spaceru” w nogach, zwycięzcą tegorocznego Turnieju IPA 2023 w Golfa została ekipa z Regionu IPA – Szczecin – serdeczne gratulacje. Każdy uczestnik otrzymał od organizatora imprezy kol. Grzegorza Klimka Przewodniczącego Regionu IPA – Gryfino, pamiątkowe płócienne torby z gadżetami. Na zakończenie spotkania, zjedliśmy pyszny obiad na tarasie BINOWO PARK GOLF oraz wysłuchaliśmy znane przeboje z lat osiemdziesiątych w wykonaniu zespołu muzycznego Ad Hoc z Gryfińskiego Domu Kultury.

Składamy serdeczne podziękowania kol. Grzegorzowi Klimkowi za wspaniałą organizację turnieju pod każdym względem oraz sponsorom bez których impreza nie byłaby możliwa tj. : Pani Magdalenie Kaminskiej – Prezes firmy CITONET oraz Panu Sławomirowi Pińskiemu – dyrektorowi zarządzającemu BINOWO PARK GOLF.

Servo per Amikeco!!! Tekst : kol. Mariola Świątczak – sekretarz ZGW IPA – Szczecin

Zdjęcia: kol. Edward Dondalski – Region IPA – Zielona Góra