Grill IPA „Pod zardzewiałą kotwicą” w Szczecinie

172

W dniu 26. czerwca 2020 r. o godz. 18.00 Region IPA Straż Graniczna Szczecin, zorganizował spotkanie grillowe, pierwsze, po kilku miesiącach izolacji. Spotkanie to, ze względu na pogodę zamiast przy ognisku odbyło się w tawernie „Pod zardzewiałą kotwicą”. Na nasze zaproszenie zareagowały nasze koleżanki i koledzy z innych Regionów jak: Region IPA Stargard i Region IPA Świnoujście. Za wspólne uczestnictwo w tej imprezie serdecznie dziękuję.

W spotkaniu wzięło udział 38 osób oraz honorowy gość, V-ce Prezes WOPR, nasz wieloletni współpracownik, wspaniały człowiek  i sponsor Pan Mirosław Gosieniecki. Co roku razem z WOPR – Szczecin organizowaliśmy dla dzieci i młodzieży szkolenie pod hasłem „Bezpieczne Wakacje”. Pan Mirosław Gosieniecki posiada honorowe członkostwo „Zasłużony dla Sekcji Polskiej IPA”, a w dniu 26 czerwca otrzymał kolejną, przedłużającą to członkostwo legitymację oraz został przez nas uhonorowany upominkiem za lata owocnej współpracy. Wszyscy dobrze się bawili, tematów było wiele do poruszenia więc rozmowy trwały do późnej nocy, a nie ma nic lepszego jak osobisty kontakt z drugim człowiekiem. Panu Mirosławowi oraz wszystkim koleżankom i kolegom za  udział w imprezie serdecznie dziękuję.

Servo Per Amikeco !!!

Tekst : kol. Krystyna Majunka – Przewodnicząca Regionu IPA – Straż Graniczna w Szczecinie, autorka zdjęć : kol. Bożena Świątczak z Regionu  IPA – Stargard.