III Mistrzostwa Polskiej Policji w Triathlonie – Susz 2021

372

Informuję, że Prezydent Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji objął honorowym patronatem III Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/2 Iron Man (1900 m pływania, 90 km jazdy na rowerze, 21 km biegu), które odbędą się w ramach zawodów Triathlon Susz 2021 organizowanych w dniach 02-04 lipca 2021 roku.

Ideą imprezy jest propagowanie zdrowego trybu życia wśród Policjantów, pracowników Policji oraz członków Sekcji Polskiej IPA a także kształtowanie pozytywnych postaw społecznych i budowanie dobrej atmosfery w służbie poprzez współzawodnictwo sportowe. W zawodach udział wezmą m. in. Policjanci będący w służbie, emerytowani Policjanci a także cywilni pracownicy Policji. Susz Triathlon jest jedną z najbardziej rozpoznawanych imprez triathlonowych w Polsce, która w tym roku będzie się po raz 30. W ramach tego wydarzenia rozegrane zostaną m. in następujące kategorie: Open, Policjant a także członek IPA.

W profesjonalne i bezpieczne, w ramach obowiązującego reżimu sanitarnego, przygotowanie imprezy zaangażowali się Policjanci z KPP Iława oraz członkowie IPA Region Olsztyn. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli zawodnicy z zagranicy.

Zapraszamy więc wszystkich chętnych do udziału w zawodach oraz odwiedzenia Warmii i Mazur. Bliższych informacji udziela współorganizator wydarzenia kol Daniel Szul z KPP Iława – członek IPA Region Olsztyn tel. nr 663-671-344.

Przewodniczący

IPA Region Olsztyn

Przemysław Smoliński