III Mistrzostwa w Kręgle

105

W dniu 04.10.2019r w Restauracji Rancho LOT w Nowym Targu odbyły się III Mistrzostwa w Kręgle.

Dzięki współpracy z Komendantem KPP Nowy Targ, Starostą Powiatowego Nowotarskiego oraz Burmistrzem Miasta Nowy Targ mogliśmy zrealizować kolejną edycję mistrzostw. Na Zaproszenie Prezydium naszego Regionu do rywalizacji zgłosiły się funkcjonariuszki i funkcjonariusze KPP Nowy Targ oraz z podległych jednostek. Do rywalizacji, podobnie jak w minionym roku dołączyli funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zakopanem. Łącznie w mistrzostwach wzięło 10 drużyn.

                            Po krótkim rozegraniu się – dokonaliśmy uroczystego powitania zawodników, nastąpiło losowanie kolejności grających drużyn, oraz rozpoczęliśmy rywalizację o puchary oraz statuetkę dla Najlepszego GRACZA Mistrzostw, które zostały ufundowane przez Urząd Miasta, oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Targu.

W trakcie pierwszej rundy – odpoczywający zawodnicy mieli okazję się posilić.
Po pierwszej rundzie nastała chwila przerwy na podliczenie punktów przez sędziego zawodów – Leszka. Liczenie było skrupulatne, gdyż różnice w punktacji pomiędzy poszczególnymi drużynami były niewielkie. Zgodnie z regulaminem, najsłabszy wynik w drużynie nie był liczony. Po ogłoszeniu wyników okazało się, które drużyny zagrają ponownie o pierwsze miejsce.

                Tym razem wszyscy obecni kibicowali grającym. Wszystkie drużyny w ogromną determinacją walczyły o każdy kolejny punkt, a pozostali – wspierali ich olbrzymim dopingiem. Każdy STRIKE był nagradzany gromkim aplauzem – niezależnie od tego, z jakiej drużyny zawodnik go zdobył!!

Ostatecznie, przy wspaniałej atmosferze:
I miejsce oraz I Puchar III Mistrzostw przyjęła drużyna 'HAŃBA”
II miejsce oraz  II Puchar III Mistrzostw przyjęła drużyna RPI KPP NOWY TARG
III miejsce oraz III  Puchar III Mistrzostw przyjęła drużyna RABKA II

Najlepszym GRACZEM III Mistrzostw w kręgle i przyjął statuetkę został zawodnik drużyny HAŃBA: Lucjan !!!

GRATULACJE !!

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy ZA UDZIAŁ.

Dziękujemy Wszystkim obecnym, dzięki którym udało się nam zrealizować III Mistrzostwa w kręgle, a także Mirkowi – właścicielowi Restauracji Rancho LOT – za gościnność…
 

Dziękujemy.

tekst: M. K.
fot: M. K.