IPA Węgry zaprasza do swojego obiektu w Heviz!

916

Są to apartamenty w ośrodku termalnym Heviz na Węgrzech. 

Ośrodek Heviz znajduje się na zachodzie Węgier, niecałe dwieście kilometrów od głównych miast i międzynarodowych lotnisk, takich jak Budapeszt, Wiedeń, Bratysława. Najbliższa stacja kolejowa to Keszthely, 6 kilometrów od Heviz na zachodnim brzegu Balatonu („Morze Węgierskie”). W Heviz znajduje się międzymiastowy i międzynarodowy dworzec autobusowy. Ponadto dostępne są różne transfery indywidualne i grupowe.

Jezioro Heviz to jeden z największych na świecie naturalnych zbiorników wodnych z biologicznie aktywną wodą termalną i borowiną leczniczą. Powierzchnia lustra jeziora Heviz wynosi prawie cztery i pół hektara. Gorąca woda, silnie nasycona solami mineralnymi, wypływa z jaskini na głębokości 38 metrów, a następnie miesza się z wodami krasowymi. Woda wpływa do jeziora z prędkością 410 litrów na sekundę, więc w ciągu trzech do czterech dni woda w jeziorze zostaje całkowicie odnowiona. Kąpiel lecznicza jeziora Heviz działa przez cały rok, prawie siedem dni w tygodniu. Temperatura wody w jeziorze zimą nie spada poniżej 22 stopni Celsjusza, w niektórych miejscach latem dochodzi do 38 stopni Celsjusza. Dno zbiornika pokryte jest grubą warstwą unikalnego mułu torfowego. Pod pawilonem znajduje się lustrzane centrum jeziora Heviz, co stwarza komfortowe warunki do pływania przy każdej pogodzie. Dostęp do otwartych przestrzeni wodnych można uzyskać z pawilonu lub z brzegu. Uważa się, że wizyta w jeziorze termalnym Heviz ma niezwykle korzystny wpływ na organizm człowieka.

Zakwaterowanie w kurorcie Heviz to komfortowy apartament z wydzieloną sypialnią, dużym salonem i kuchnią oraz nowoczesnym węzłem sanitarnym. Mieszkanie znajduje się na parterze sześciopiętrowego budynku i posiada własny taras. Chociaż mieszkanie służy głównie do krótkotrwałego zakwaterowania turystów przybywających do Heviz i podróżujących służbowo, posiada pełen zestaw mebli i wyposażenia niezbędnego do wygodnego życia. W sypialni duże podwójne łóżko. Na sofie w salonie mogą spać jeszcze dwie osoby dorosłe. Nie ograniczamy dzieci do dostarczonych łóżek. Jednostka sanitarna wyposażona jest w natrysk oraz umywalkę z dwoma umywalkami. Dostępna jest również pralka.

Jest nowoczesny telewizor z kanałami satelitarnymi w różnych językach (m.in. węgierski, angielski, niemiecki, polski, rosyjski, kazachski). Istnieje również klimatyzacja.

Kompleks mieszkaniowy, którego częścią jest nasza nieruchomość, znajduje się w osobnym bloku z ograniczonym dostępem dla osób postronnych w centralnej części miasta, tuż za Świątynią Ducha Świętego (największą świątynią w mieście), blisko miasta Hall, poczta i sklepy spożywcze. Dom jest nowo wybudowany. Na ulicy Martinovics nie ma ruchu tranzytowego. Wyjście na centralny plac miasta jest możliwe wygodnym chodnikiem, odległość to nieco ponad sto pięćdziesiąt metrów.

Na miejscu dostępny jest prywatny parking, a na ulicy dostępny jest bezpłatny parking publiczny.

Naszym gościom przysługują zniżki przy zwiedzaniu jeziora termalnego Hévíz, a także zniżki u partnerów wspólnoty turystycznej „Szobakiadók Szövetsége Hévíz” zarówno w mieście Hévíz, jak iw powiecie.

Członkom międzynarodowego stowarzyszenia „IPA” i węgierskiej organizacji „TMRSZ” oferuje się zakwaterowanie w następującej stałej cenie (jedna noc na całe mieszkanie):

30 euro dla maksymalnie dwóch osób;

35 euro dla maksymalnie trzech osób;

40 euro dla maksymalnie czterech osób;

Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Jednorazowa opłata za sprzątanie nie jest pobierana.

Dzieci są dozwolone, nawet jeśli łączna liczba gości łącznie z dziećmi przekracza cztery osoby.

Zwierzęta są akceptowane za dodatkową opłatą w wysokości 35 EUR za pobyt.

W momencie zameldowania należy uiścić lokalny podatek w wysokości 550 HUF (około 1 EUR za osobę dorosłą za noc.
Więcej informacji znajdziecie stronie: (1) IPA Accommodation in Heviz / Нungary – posty | Facebook