Międzynarodowy Turniej w Kręgle o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Kalwaria Zebrzydowska

193

W kręgielni Bowling Club w Wadowicach w dniu 15.10.2021 r. odbył się Międzynarodowy Turniej w Kręgle o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Kalwaria Zebrzydowska. W imprezie wzięło udział 8 drużyn.

Super atmosfera, wysoki poziom sportowy, wspaniali goście i kręgle – tak w skrócie można opisać to co działo się 15 października w kręgielni Bowling Club w Wadowicach.  O godzinie 17 00 w towarzystwie Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach podinsp. Arkadiusza Śniadka, Komendanta Powiatowego Policji w Zakopanem Insp. Piotra Dziekanowskiego oraz Burmistrza Gminy Zator Mariusza Makucha – Przewodniczący Regionu IPA Kalwaria Zebrzydowska  Andrzej Kozioł przywitał wszystkich obecnych gości oraz życzył wspaniałej sportowej rywalizacji.

Po zaciętej rywalizacji i rozegranych dwóch rundach zawody wygrała drużyna IPA Nowy Targ II, a podium uzupełniły drużyny IPA Zakopane II oraz IPA Zakopane I.

            Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny:

 1. Nowy Targ II
 2. Zakopane II
 3. Zakopane I
 4. Nowy Targ I
 5. IPA Zasłużeni
 6. Kalwaria Zebrzydowska II
 7. E- detektywi
 8. Kalwaria Zebrzydowska I

            Tego dnia koledzy z Podhala nie mieli sobie równych. Gratulujemy!!!

Najwięcej punktów zdobyli zawodnicy:

 1. Joanna Grzymek 150 pkt
 2. Robert Trychta 131 pkt
 3. Bartłomiej Skwarek 126 pkt

            Wszystkim dziękujemy za wspaniałą atmosferę podczas zawodów a pracownikom  Bowling Club składamy serdeczne podziękowania. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Servo Per Amikeco

Andrzej Kozioł