POMAGAMY MICHAŁKOWI !!!

107

https://zrzutka.pl/8w2fn6

Piotrek Mickiewicz wraz z Tomaszem Parysek są ratownikami medycznymi w Zespole Medycznym Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy. Są także członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA International Police Association Region Głogów. Jest to grupa której przyświeca hasło ,,Servo Per Amikeco” co oznacza ,,Służyć Poprzez Przyjaźń” .

W tym roku postanowili przejechać na rowerach wzdłuż wybrzeża polskiego morza od Helu aż po Międzyzdroje Cel jaki sobie postawili to pomoc dla synka naszej koleżanki, która również jest policjantką i zarazem członkinią IPA z Głogowa, Anety Kacik a synek to Michał Kowal.

Michał to chłopiec, który choruje na bardzo ciężką przypadłość. Jest to choroba BATTENA. Niestety w chwili obecnej jedyną formą pomocy jest rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna. Michałek potrzebuje sprzętu do rehabilitacji, aby mama mogła mu go kupić stworzyła konto na zrzutce.

Piotr i Tomasz swój cel zrealizowali przejechali rowerami 500 km wzdłuż wybrzeża, wszędzie gdzie się zatrzymali rozmawiali , rozdawali ulotki informujące o potrzebie wsparcia na rehabilitację chorego chłopca. Prowadzili także swój blog z podróży Błękitna wstęga dla Michałka.

„Wierzymy że tym gestem pomożemy Michałkowi i gwarantujemy nie spoczniemy na laurach ” tak na mecie zadeklarowali nasi zmęczeni ale szczęśliwi bohaterowie.

Wszyscy chcący wspomóc leczenie Michałka mogą wpłacać pieniążki https://zrzutka.pl/8w2fn6

Liczy się każda ZŁOTÓWKA nawet niewielka kwota wspomoże rehabilitację Michałka !!! Pamiętajcie dobro wraca pomnożone!!

Tekst :Artur Klimczak

Zdjęcia: Archiwum IPA Region Głogów