Pomóżmy tym, którzy potrzebują naszej pomocy…

98

Szanowne Koleżanki i Koledzy, członkowie IPA, w ostatnim czasie wszyscy znajdujemy się w bardzo trudnej sytuacji z powodu panującej pandemii COVID-19. W jeszcze trudniejszej sytuacji, znajdują się osoby, na które do tej pory zawsze mogliśmy liczyć podczas organizacji różnych przedsięwzięć wspierających działalność IPA.

Wśród zasłużonych członków Sekcji Polskiej IPA znajduje się m.in. kolega Andrzej – właściciel Parku Safari Zoo w Borysewie. Ogród Zoologiczny usytuowany jest w województwie łódzkim, zajmuje 25 hektarów, na których zgromadzono 500 zwierząt reprezentujących 90 gatunków z 5 kontynentów: żyrafy, białe wilki, serwale, pumy amerykańskie, białe lwy, białe tygrysy bengalskie oraz wiele innych dzikich zwierząt. W obecnej sytuacji, ZOO znajduje się w tragicznym położeniu

Jego właściciel  na funkcjonowanie Safari przeznacza miesięcznie ok. 600 000 zł, w tym na sam pokarm i lekarstwa dla zwierząt  min. 300 000 zł.   Z wiadomych powodów ZOO Safari jest zamknięte, tym samym właściciel jest pozbawiony środków na utrzymanie zwierząt.

Dlaczego zwracamy się do Was? Właściciel obiektu jest zasłużonym dla Sekcji Polska IPA. Wspiera nasze stowarzyszenie od dłuższego czasu.  Nie zapomniał o członkach IPA podczas 10-lecia ZOO Parku. Przekazał również z okazji  Dnia Dziecka w 2019 roku bezpłatne wejściówki dla członków IPA i ich rodzin. Teraz my możemy okazać swoje wsparcie.

W  związku z powyższym zwracamy się do wszystkich członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Sekcja Polska, policjantów, pracowników cywilnych Policji i ich rodzin o wsparcie ZOO Safari  w Borysewie. Nie prosimy w tych trudnych czasach o darowiznę. Apelujemy, abyście kupowali bilety wstępu do Borysewa. W chwili obecnej bilety są w promocyjnej cenie. Ich ważność jest przedłużona do końca 2021 roku. Bilety nie są imienne, jeżeli ktoś nie planuje wizyty w ZOO Safari może je podarować dowolnej osobie, czy instytucji.

Prosimy również o udostępnianie akcji KUP BILET NA PRZYSZŁOŚĆ ‼!  Na facebooku oraz  rozpowszechnienie na forach i innych portalach społecznościowych.

Servo Per Amikeco

Zarząd Łódzkiej Grupy Wojewódzkiej Sekcji Polska IOPA

Zakup biletów pod adresem https://zoosafari.com.pl/kup-bilet/

Strona ZOO na Facebooku: https://www.facebook.com/ZooSafariBorysew/