Porozumienie z Parkiem Linowym „Xtreme Park” w Wieliczce

287

Park Linowy „Extreme Park” w Wieliczce, położony jest w cichym i malowniczym miejscu w centrum Wieliczki. Zapewnia niepowtarzalny relaks na łonie natury. Przyjazne dla dzieci i rodziców miejsce pozwala w bezpieczny sposób sprawdzić nie tylko swoją kondycję fizyczną, ale również umiejętność koncentracji, panowania nad emocjami i pokonania własnych słabości. Najważniejszą cechą Xtreme Park jest bezpieczna zabawa dlatego uczestników wspinania wspiera profesjonalna kadra instruktorów.

Xtreme Park składa się z dwóch tras o różnym stopniu trudności, gdzie łącznie znajduje się 35 przeszkód. Trasa niska przeznaczona jest głównie dla młodszych amatorów zabawy. Przeszkody zawieszone są na maksymalnej wysokości 4m. Na końcu trasy przewidziana jest nagroda czyli zjazd tyrolski. Trasa wysoka jest ekstremalną zabawą dla miłośników mocnej adrenaliny. Przeszkody na wysokości do 10 m sprawdzą wytrzymałość każdego uczestnika, a dla wytrwałych czeka aż 80 metrowy zjazd na tyrolce.

Do odpoczynku na świeżym powietrzu zaprasza również strefa relaksu z hamakami, plac zabaw dla najmłodszych oraz boiska sportowe i korty tenisowe. Dla spragnionych dodatkowych wrażeń przygotowana jest także strzelnica gdzie można spróbować swoich sił strzelając z karabinku ASG lub łuku.

W parku linowym można zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe, firmowe imprezy integracyjne, wieczory panieńskie/kawalerskie, a także spotkania klasowe. Bogata oferta atrakcji pozwoli aktywnie spędzić czas. Szczegóły na stronie internetowej: www.xtremepark.pl

Teraz, Park Linowy „Extreme Park” przygotował specjalną ofertę dla członków IPA.

27 sierpnia 2021 roku, Prezydent Sekcji Polskiej IPA kol. Piotr Wójcik oraz Członek Prezydium Sekcji Polskiej IPA kol. Adam Mateńko wraz z Właścicielem Parku Panem Łukaszem Ferko podpisali porozumienie dzięki, któremu każdy członek IPA – po okazaniu legitymacji – będzie uprawniony do uzyskania zniżek. Porozumienie zawiera następujące ustalenia:

  1. „Xtreme Park” zobowiązuje się zapewnić 30% zniżki na bilety wstępu do Parku Linowego dla członków International Police Association posiadających ważne legitymacje członkowskie tego Stowarzyszenia. Dotyczy to, także osób posiadających ważne legitymacje „Zasłużony dla Sekcji Polskiej IPA”, jak również członków IPA z innych krajów posiadających ważne legitymacje członkowskie.
  2. Prawo do zniżki przysługuje także małżonkom/partnerom oraz dzieciom będącym na utrzymaniu i towarzyszącym osobom wymienionym w ust. 1.
  3. Zniżka będzie udzielana za okazaniem ważnej legitymacji IPA.

Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam udanego korzystania z oferty przedstawionej przez Park Linowy „Extreme Park” w Wieliczce!!!

Tekst: Piotr Wójcik