Rajd „Rowerem dookoła Polski” Regionu IPA Włodawa

55

W niedzielę 21 maja 2023 roku, w malowniczej Różance nad Bugiem spotkali się uczestnicy tegorocznej edycji rajdu wokół Polski „Rowerem dookoła Polski”. Popołudniowe spotkanie w niezwykle miłej atmosferze przeciągnęło się do późnych godzin nocnych.

W spotkaniu oprócz uczestników rajdu brał udział Przewodniczący Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG przy NwOSG kol. Robert Lis i Wiceprzewodnicząca Katarzyna Nowosielska, którzy objęli patronatem to przedsięwzięcie oraz członkowie Regionu IPA Włodawa. W poniedziałek rano uczestnicy rajdu spotkali się z I Zastępcą KPP we Włodawie podinsp. Arkadiuszem Romaniukiem, zwiedzili pokój IPA i wyruszyli w trasę.

Pierwszego dnia do przejechania mają ok. 100 km. Po drodze odwiedzili miejsce pamięci w Sobiborze, a do piątku dojadą do Przemyśla. Razem z naszymi członkami po raz kolejny jedzie też weteran rajdów – Włodek z IPA Białystok, który nie kończy trasy w Przemyślu, a rowerem wraca do domu.

Celem tegorocznej wyprawy, oprócz promowania naszego stowarzyszenia i zdrowego trybu życia jest zbiórka środków na leczenie Franka. O synu funkcjonariusza SG, dzielnym wojowniku Franku, który walczy o zdrowie możecie przeczytać tu :

https://www.facebook.com/groups/196228331125846/

A tu zrzutka na leczenie Franka :

https://zrzutka.pl/v25f3v?

Zachęcamy do wsparcia! Każdy grosz ma znaczenie, a milion tworzą grosze!

Tekst: Bożena Szymańska

Zdjęcia : Daniel, Leszek, Paweł i Bożena