Region IPA Włodawa na wycieczce w Zakopanem

69

Tradycyjnie w pierwszej połowie czerwca członkowie Regionu IPA Włodawa Lubelskiej GW oraz Związków Zawodowych Pracowników Cywilnych KWP w Lublinie dzięki niezastąpionemu w organizacji górskich wycieczek kol. Andrzejowi ponownie odwiedzili Zakopane.

W dniu 9 czerwca 2022 roku, niezwykle liczna grupa, wymarzonym piętrowym autobusem wyruszyła w kierunku Zakopanego, żeby spędzić fantastyczne 4 dni na kolejnej wycieczce zorganizowanej przez „zasłużonego dla IPA SP – kol. Andrzeja Pituchę. Podróż, jak i cały wyjazd upływały w niezwykle wesołej atmosferze. Mieszkaliśmy ponownie w hotelu „Dafne” w Zakopanem (Hotel rekomendowany SP IPA – ze specjalnymi zniżkami dla naszych członków), korzystając z wszystkich dobrodziejstw obiektu i okolicy. Od rana do wieczora chodziliśmy po górach – była Gubałówka, Świnica, Kasprowy, Ornak, Gęsia Szyja, Rusinowa Polana, Wiktorówki, jaskinie i wiele innych miejsc. Niektórym udało się nawet spotkać niedźwiedzia! Ci którzy nie chcieli w góry – spływali Dunajcem, wypoczywali w termach i korzystali z różnych lokalnych atrakcji.

Dziękujemy Andrzejowi za fenomenalną organizację i jak zwykle nie możemy się już doczekać kolejnego wyjazdu! Dobrze, że wrzesień już blisko 🙂

Tekst: Bożena Szymańska

Zdjęcia : Grażyna, Kamila, Iwona, Andrzej, Krzysiek, Łukasz, Mariusz.