SPOTKANIE INTEGRACYJNE …KULIG, OGNISKO…

361

22.02.2020r członkowie Regionu IPA Nowy Targ zaplanowali dla uczestników Balu Ostatki 2020 spotkanie integracyjne – Kulig.

I tym razem zima nie pozwoliła nam, aby przejazd odbył się saniami, ale znane nam już z wcześniejszych kuligów, koedukacyjne powozy, po raz kolejny wspaniale spełniły swoją rolę. Piotr, stanął na wysokości zadania: konie zaprzężone do powozów zawiozły wesołą gromadę na miejsce, w którym płonęły już wielkie ogniska przygotowane wspólnie przez Janka i Lucjana

Miało być szaleństwo i brnięcie w śniegu po bezdrożach, a wyszła całkiem niezła  biesiada przy ogniu. Było wspólne pieczenie kiełbasek i integracja … bawiliśmy się znakomicie, a przede wszystkim wspólnie spędziliśmy fajne chwile. Aby chwile pozostały w naszej pamięci – był czas na wspólne zdjęcia.

W spotkaniu wzięli udział członkowie z Regionów IPA: Pałac Mostowskich, RIGHT RIDERS Warszawa z Stołecznej Grupy Wojewódzkiej, Opola, Rzeszowa, Tarnowa, oraz Staszowa,…

W niedzielny poranek część naszych gości zwiedzało okolice Nowego Targu – te bliższe i te za południową granicą, a kilkoro z naszych przyjaciół przełamało swoje obawy i rozpoczęli swoją przygodę z morsowaniem !!!

Dziękujemy !!

tekst: M. K.
fot: M.K.  A.S.