Wigilia IPA 2021 w Szczecinie

207

Zgodnie z tradycją w połowie grudnia członkowie Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA spotkali się przy wigilijnym stole. W gościnnych progach Seminarium Duchownego w Szczecinie podzieliło sie opłatkiem 30 osób. Gościem honorowym był insp. Ryszard Gan – zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, też członek IPA od dwóch lat.

W części oficjalnej spotkania wręczono odznaki X i XX-lecia przynależności do Sekcji Polskiej IPA, Dyplomy XV-lecia oraz statuetki z okazji jubileuszu XV-lecia Regionu IPA w Stargardzie.

Wigilia była też znakomitą okazją do osobistego spotkania się członków stowarzyszenia, gdyż ze względu na panującą epidemię COVID-19 organizacja naszych imprez zarówno sportowych jak i kulturalnych była bardzo ograniczona. Przy suto zastawionym stole biesiadnicy wspominali miniony rok, kolegów, którzy odeszli na zawsze z powodu wirusa i składali sobie życzenia świąteczne. Zarząd ZGW składa serdeczne podziękowania kol. Grzegorzowi Sudakow, Katarzynie Kamińskiej i Elżbiecie Szatanik z Regionu IPA – Szczecin za przygotowanie Wigilii IPA 2021. Servo Per Amikeco !!! kol. Mariola Świątczak sekretarz ZGW IPA – Szczecin; autorzy zdjęć – uczestnicy wydarzenia.