WSZYSCY JESTEŚMY ZWYCIĘZCAMI

105

Z wielką niecierpliwością członkowie Regionu IPA w Stargardzie oczekiwali na jesienny Turniej IPA 2019 w Kręgle.

Po załatwieniu wielu logistycznych spraw, w dniu 16. października br. wszyscy chętni członkowie i sympatycy stowarzyszenia z rodzinami (ok. 40 osób), spotkali się w Kręgielni RONDO w Stargardzie.

                      Jak przystało na sportowców, rozgrywki rozpoczęliśmy degustacją tortu z bitą śmietaną oraz kawą i napojami. Następnie po zmianie obuwia i wyłonieniu się drużyn – w tym drużyna dziecięca – turniej wystartował. Zapał do gry, okrzyki, głośny doping i moc emocji w duchu sportowej rywalizacji, do końca nie opuszczał zawodników. Najmłodsi walczyli w stu procentach swoich możliwości, co spowodowało konieczność zmiany mokrych koszulek na suche. Wspólne dyskusje nad prawidłowym rzutem kulą w kręgle, nie miały końca. Na zakończenie turnieju każdy otrzymał pamiątkowy medal IPA oraz statuetki bo przecież wszyscy jesteśmy zwycięzcami !!!

Po wspólnej fotografii i wzajemnych gratulacjach, zmęczeni i głodni, ochoczo skonsumowaliśmy 12 sztuk gorącej pizzy – gigant. Czas szybko płynął i musieliśmy się pożegnać.

Zarząd Regionu IPA w Stargardzie składa serdeczne podziękowania Panu Grzegorzowi Pałczyńskiemu z Kręgielni RONDO oraz personelowi lokalu za pomoc w organizacji turnieju. Servo Per Amikeco !!!

kol. Mariola Świątczak Przewodnicząca Regionu IPA w Stargardzie.

Autor  zdjęć : kol. Marek Fiszer IPA – Stargard.